20 травня на календарі. Інформаційна середа станом на 18:00 – у флеш-новинах. В студії працює Аліна Оніка. Вітаю.

ТРАМВАЙ №5. РОЗВОРОТНЕ КІЛЬЦЕ

В Одесі повним ходом ведуться роботи з облаштування розворотного кільця трамваю №5 в Аркадії. Зараз там ведуться роботи з бетонування підпірної стіни, яка розташовується на розворотному кільці трамваю. Також стартували роботи з підготовки до укладання трамвайних колій. Хід робіт проінспектував Одеський міський голова Геннадій Труханов.

НЕВДАЛА МАНДРІВКА

Знайшлись. Одеситок, які зникли два дні тому, вчора розшукали в Березівці. Про це повідомила прес-секретар ГУ МВС України в Одеській області Алла Марченко.
За її словами, 18 травня у відділення міліції звернулися батьки трьох зниклих одеських школярок 2003 року народження, які пішли до школи і не повернулися. Були розгорнуті активні пошуки як в Одесі, так і в області. Учора ввечері дівчинки знайшлися в Березівці. Як вони повідомили правоохоронцям, дівчатка не пішли до школи і вирішили помандрувати. Вони пішли пішки в сторону Іллічівська, побули там один день, потім повернулися до Одеси, сіли на електричку і поїхали в Березівку, де по орієнтуваннях їх і знайшли міліціонери. На даний момент школярки знаходяться вдома, з’ясовуються причини події. Останнім часом це не єдиний випадок в Одеській області. Днями в Ізмаїлі також зникли дві школярки. Вони приїхали до Одеси в пошуках роботи. Їх знайшли правоохоронці. Прес-секретар ГУ МВС України в Одеській області нагадує батькам, що незабаром настає пора канікул, коли діти матимуть більше вільного часу, тому контроль за ними повинен бути ретельнішим.

ПОСИЛЕНИЙ РЕЖИМ

Одеські правоохоронці готуються до посиленого режиму роботи під час курортного сезону. Про це розповіла прес-секретар одеської міліції Алла Марченко. За її словами, на літо додаткові сили з інших регіонів залучати поки не будуть. Але от самі міліціонери не планують розслаблятися – працюватимуть в посиленому режимі і гарантуватимуть безпеку для всіх відпочиваючих.

ВІДНОВЛЕННЯ КОЛОНАДИ

В Одесі почались невідкладні протиаварійні роботи по ремонту покрівлі колонади біля Воронцовського палацу. Про те, як просувається ремонт історичної пам’ятки — далі.

РОЗІРВАЛИ УГОДУ

До новин України. Кабінет міністрів України вирішив припинити дію угоди про військово-технічне співробітництво з Росією від 26 травня 1993 року. Про це заявив прем’єр Арсеній Яценюк на засіданні уряду. За словами Яценюка, Росія становить загрозу для безпеки і територіальної цілісності України, тому угода розривається Кабінетом міністрів України. Нагадаємо, у листопаді минулого року в СБУ запевняли, що жодне українське оборонне підприємство і жодне підприємство, яке виробляє продукцію подвійного призначення, уже не співпрацює з російською стороною.

ДЛЯ ПОРУШНИКІВ ЗНО

Міністерство освіти дозволило учням, які допустили серйозні порушення під час проведення ЗНО з української мови та літератури, пройти повторну державну підсумкову атестацію. Про це повідомляється на сайті Міністерства освіти та науки. Конкретніше — випускники, результати ЗНО яких були анульовані, зможуть пройти додаткове оцінювання за місцем навчання. У разі успішного проходження ДПА вони отримають атестат про повну загальну середню освіту, однак цього року не зможуть вступати до вищих навчальних закладів. Про це йдеться у повідомленні. Міністерство рекомендувало не відзначати таких учнів, як претендентів на золоту чи срібну медаль.

НІЧ У ФІЛАРМОНІЇ

Повертаємось до оденських новин. Класика, джаз, рок, кіноперегляд, живОпис, перфОрманс … і всього одна ніч. Одеська обласна філармонія представляє креативний проект, що об’єднує різні види мистецтва, шість великих колективів філармонії, солістів різних жанрів і творчу молодь міста, вогняне шоу та дегустацію напоїв. «Ніч у філармонії» розпочнеться о 9 годині вечора 4 червня.

Наразі це вся інформація. Я з  вами прощаюсь до завтра. Бажаю Вам гарного настрою і тільки приємних новин. Підіб’ють підсумки сьогоднішнього дня мої колеги о 20:30

 

Комментарии закрыты