Фестиваль «Даруй добро». Проблеми ОСББ. нова процедура реєстрації студентів. В ефірі флеш новини. В студії Мирослава Сільчук. Вітаю вас.

«Даруй добро» — фестиваль для дітей-героїв

Вже третій рік поспіль в Одесі проводиться фестиваль «Даруй добро» як соціально-реабілітаційний проект для дітей, які перемогли онкологічні та інші важкі захворювання. Ключова подія фестивалю — концерт, де на одній сцені з професійними артистами з різних міст і країн виступають діти, які стали героями по життю, переживши складні операції. Організатори масштабної події — благодійний фонд «Пчелка», а головним спонсором проведення фестивалю «Даруй добро» виступає Клініка Святої Катерини.

ОСББ: проблеми в роботі

На сьогоднішній день в Одесі числиться трохи менше 900 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлових кооперативів. Ефективність ОСББ вже давно визнали багато одеситів. Передбачається, що це об’єднання мешканців і обрані ними для управління будинком люди, отримують ті ж права, що і ЖКСи. Але на ділі, укладення прямих договорів з деякими компаніями, що представляють комунальні послуги, стає великою проблемою.

Реєстрація студентів за новою процедурою

Реєстрація студентів в Одеських гуртожитках буде проводитись за новою процедурою. Цій темі був присвячений семінар, який був організований у мерії Одеси для представників ВНЗ, у структурі яких є гуртожитки для проживання студентів. На питання, які цікавили учасників зустрічі, відповіли директор департаменту надання адміністративних послуг міської ради Євгенія Абрамова та начальник Управління з питань громадянства, реєстрації та роботи з переселенцями Головного управління Державної міграційної служби України Іван Безкищенко.

Поки що це вся інформація, яку ми встигли підготувати. Залишайтеся з нами та  зустрінемось о 18-й. На все добре.

 

Комментарии закрыты