21 листопада — день Гідності і свободи

З 2014 року 21-е листопада відзначається, як День Гідності та Свободи – на честь Помаранчевої Революції і Революції Гідності, що почались цього дня. Попередні дві річниці, нажаль, були відзначені серйозними сутичками та конфліктами; але ми сподіваємось, що цього року українці відчують ту єдність, заради якої збирались майдани і відбувались революції, і разом із нами почують, що ці події значили для інших протягом цих трьох років.

Петро Порошенко: ринок ЄС вже компенсувує втрати України

Президент України Петро Порошенко під час урочистостей до Дня гідності та свободи заявив, що ринок Європейського союзу починає компенсувати удар по українській економіці, який завдала Росія війною, закриттям свого ринку та блокуванням транзиту у треті країни.

Саміт Україна-ЄС: взаємоприйнятний компроміс

Президент також висловив сподівання на те, що на саміті Україна-ЄС у Брюсселі 24 листопада буде знайдений «взаємоприйнятний компроміс» між Києвом, Брюсселем та Амстердамом з питання угоди про асоціацію. Петро Порошенко наголосив, що Українська держава виконала 144 пункти Плану дій щодо візової лібералізації Європейського Союзу для українців.

21 листопада. День Гідності і Свободи в Одесі

День Гідності і свободи відзначили і в Одесі. Урочисте покладання квітів до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку відбулося в однойменному парку культури та відпочинку.

У парку Перемоги заявляться нові дерева

А на вихідник команда мера Одеси та сам міський голова вийшли на суботник. 19 листопада колекцію дерев і кущів дендропарку Перемоги поповнили нові насадження, які з любов’ю посадили городяни. Серед тих, хто вважав своїм громадянським обов’язком справжнього одесита взяти участь у «зеленому» суботнику, був і Одеський міський голова Геннадій Труханов.

Комментарии закрыты