Угода про Асоціацію почне працювати вже з 1 вересня

Угода про асоціацію України з Європейським Союзом почне працювати у повному обсязі вже з 1 вересня цього року. Про це Президент Петро Порошенко повідомив у заяві для представників ЗМІ по завершенні зустрічі з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском. Петро Порошенко зазначив, що нині Україна працює над тим, аби запроваджуючи зміни наздогнати у розвитку країни, котрі раніше попрощалися із СРСР і запевнив, що й надалі Українська держава дотримуватиметься цього напрямку.

Україна заслуговує більшого, — Дональд Туск

Україна заслуговує від ЄС більшого. Про це заявив голова Європейської ради Дональд Туск. Президент Європейської Ради під час спільного з українським лідером виступу звернувся до українців українською мовою.

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

22 червня 1941 року — одна з найсумніших дат в історії. День, який назавжди змінив життя десятків мільйонів людей. Тоді на світанку війська нацистської Німеччини без оголошення війни раптово атакували увесь західний кордон Радянського Союзу. Війна тривала майже чотири роки і стала найбільшим збройним зіткненням в історії людства. І сьогодні борг кожного українця — пам’ятати тих, хто загинув за мир у всьому світі. З нагоди цієї траурної дати на Алеї слави одесити, духовенство, керівництво міста та області поклали квіти до Пам’ятника Невідомому матросу і віддали данину пам’яті жертвам тієї кровопролитної війни.

Закон 5119-1 — Одеса проти жорстокості

В день, коли Верховна Рада розглядає закон про посилення кари за жорстке  поводження з тваринами — понад 20 міст України провели акцію «Україна з законом 5119-1». Одеса також не залишається Осторонь. На Думській площі з домашніми тваринами, яких прагнуть захистити, та плакатами із закликами вийшло чимало одеситів. Саме таким чином небайдужі жителі нашого міста прагнуть викорінити насильство, яке сьогодні просто не має меж

Комментарии закрыты