Кошти на дороги: Порошенко обіцяє 30 млрд грн в 2018 році

В 2018 році на дороги України можуть виділити 30 млрд гривень. Про це президент Петро Порошенко заявив на відкритті мосту через Сіверський Донець в місті Ізюм Харківської області. Глава держави нагадав, що в минулому році на будівництво доріг було витрачено 10 млрд гривень, цього року заплановано 20 млрд. У 2018 сума може збільшитись до 30 млрд грн. Це стане можливим в тому числі завдяки коштам, які отримають завдяки перевиконанням митних надходжень. Окрім цього,  Петро Порошенко заявив, що розраховує на ухвалення Верховною Радою пенсійної реформи в перші дні роботи парламенту.

День пам’яті. Загиблі правоохоронці

22 серпня Україна вшановує пам’ять загиблих правоохоронців. У столиці відбулась церемонія покладання квітів до меморіалу працівникам органів внутрішніх справ, які загинули при виконанні службових обов’язків. За словами заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового за останні роки кількість загиблих зросла — в ході проведення антитерористичної операції на сході. 131 працівник поліції, 199 військовослужбовців Національної гвардії, 67 прикордонників, 21 співробітник Державної служби з надзвичайних ситуацій віддали свої життя, захищаючи країну. Пам’ять загиблих правоохоронців вшанували цього дня і в Одесі. Біля меморіалу на Олександрівському проспекті зібрались поліцейські на чолі із головою обласного управління Дмитром Головіним, ветерани, родичі та друзі загиблих.

Масштабна пожежа: 120 евакуйованих, 20 врятованих

В ніч на вівторок сталася масштабна пожежа у 16-поверховому будинку на вулиці Академіка Глушка. Рятувальники прибули на місце за 5 хвилин після виклику, повідомляє прес-центр обласного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій. Загоряння почалось у чотирикімнатній квартирі на тринадцятому поверсі. Площа поширення вогню склала 100 квадратних метрів.  Також внаслідок впливу надзвичайно високої температури виникли механічні пошкодження перекриття будинку. Під час гасіння пожежі рятувальники евакуювали 120 та врятували 20 людей. О 04:15 вогонь було локалізовано, а о 07:30 ранку — ліквідовано. У гасінні пожежі брали участь понад 50 рятувальників та 13 одиниць техніки. Загиблих чи постраждалих немає.

Він будував кораблі: вечер пам’яті Герасима Гречина

21 серпня в приміщенні бібліотеки №33 ім. Трусова пройшов вечір пам’яті, присвячений 111-літтю з дня трагічної загибелі забутого героя корабельної Одеси — Герасима Гречина.  Забутого Одесою, але не забутого родом Гречиних. Герасим Гречин інженер-механік, який своїми знаннями і чесною працею зробив неоціненний внесок у розвиток пароплавства, технічного і промислового потенціалу Миколаєва і Одеси. На жаль, пам’ять про нього була вирвана кривавими роками революції і знищена большевицьким режимом. На вечері пам’яті історик, краєзнавець Олександр Сурілов, сім’я Гречиних розповіли про життя та смерть забутого героя пароплавної Одеси.

Комментарии закрыты