Тарифи на водопостачанняможуть суттєво знизитися в Україні

В Україні найближчим часом можуть суттєво знизитися тарифи на водопостачання. Відповідні дані оприлюднив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик. За його словами, місцева влада зможе знизити вартість постачання та відведення води щонайменше на 10-12%. Насалик вважає, що такі зміни у тарифах можливі завдяки перерахунку вартості частки електроенергії (від 30 до 70% відповідно). Днями рішення про перегляд та зміни цін на ринку електроенергії у наступному році ухвалила Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг. За офіційними даними, середній показник на 2017 рік коливатиметься у межах 15,2%, що становить до 1285 грн. Тобто вперше за роки незалежності України з’явилася можливість знизити вартість послуг до прийнятного рівня.

Надія Савченко: думка одеситів

Народний депутат Надія Савченко опинилася в центрі подій, після таємної зустрічі з лідерами ЛДНР Плотницьким і Захарченком у Мінську. 22 грудня Верховна Рада позбавила народного депутата Надію Савченко права представляти Україну в Парламентській Асамблеї Ради Європи. До цього, 15 грудня, фракція «Батьківщина» ухвалила рішення про виключення української льотчиці зі свого складу. Народного депутата нещадно критикують за необмірковані дії і провокаційні висказування. Чи змінилась останнім часом думка про Савченко і як реагувати на ії візит до Мінська, ми спитали в одеситів.

Трамвайні шляхи: Тираспольська площа

Випробування нових трамвайних колій, укладених в ході реконструкції, почалися на Тираспольській площі. Планується вже з понеділка запустити трамваї по маршрутах №15 та №21. Одеський міський голова провів робочий виїзд на даний об’єкт і проінспектував хід поточних робіт.

В рамках ремонтних робіт, повністю перекладені трамвайні рейки, полотно і контактна мережа. Крім того, в ході капітального ремонту Тираспольської площі плануються роботи по оновленню дорожньої частини з облаштуванням гранітної бруківки та пішохідних тротуарів. По завершенню робіт буде виконано благоустрій площі з пристроєм системи автоматичного поливу.

Зехова-Вітюк: будинок сімейного типу

В Одесі 23 грудня дитячому будинку сімейного типу на базі родини Зехова-Вітюк подарували новий будинок по вулиці Тимошенко. На капітальний ремонт житлового приміщення, міська влада з міськбюджету виділила понад 1,5 млн грн. Одеський міський голова Геннадій Труханов урочисто вручив ключі від будинку главі сімейства.

Густий туман накриє Україну 24 грудня

Насамкінець, про погоду. Державна служба України з надзвичайних ситуацій попереджає, що завтра, 24 грудня, майже у всіх областях України очікується густий туман. При цьому видимість становитиме всього 200-500 метрів. Громадян просять дотримуватися елементарних правил безпечної поведінки, зокрема на автошляхах.

Комментарии закрыты