Верховна Рада прийняла закон про мовні квоти на телебаченні

На українському телебаченні будуть діяти мовні квоти. Відповідний закон 23 травня ухвалила Верховна Рада. Закон передбачає, що україномовний контент в ефірі загальнонаціональних каналів має становити 75% тривалості передач протягом доби у кожному з проміжків часу – від сьомої ранку до 18:00 та від 18:00 до 22 години. В ефірі регіональних телеканалів українська мова має звучати 60% часу. Також три чверті усіх новин в ефірах українського телебачення мають звучати державною мовою. За невиконання вимог телерадіокомпанія сплачує штраф у розмірі 5% від загальної суми ліцензійного збору. Закон набуде чинності через чотири місяці від дня його опублікування.


Глава ГУНП області нагородив одеситів, які затримали злочинців

Сьогодні  в Одесі відбулося нагородження трьох громадян нашого міста, які самостійно затримали злочинців. Двоє з них — представники охоронної фірми — затримали грабіжника, а один, ризикуючи власним життям — збройного вбивцю!  Своїми вчинками одесити показали, що таке справжня мужність, відвага і честь. Адже сьогодні, на жаль, ці поняття зустрічаються все рідше. І тому особливо важливо, знати, що такі громадяни є в молодій Україні! Саме люди з такою внутрішньою силою повинні бути оплотом українського суспільства і держави в цілому!


Eurowoman: що цікавить сучасну українку?

В Одесу на бізнес-форум EUROWOMAN з’їхались жінки з усієї України. Для учасниць була підготовлена вкрай різноманітна програма. Про те, що цікавить сучасну ділову українку — далі в сюжеті.


День відкритих дверей у харчовій академії провели у форматі квесту

20 травня пройшов День відритих дверей Одеської національної академії харчових технологій. Щоправда, пройшов незвичайно: в дендропарку Перемоги і у формі квесту. Аби дізнатися про факультети ВИШу, майбутнім абітурієнтам прийшлось розгадувати підказки і гарно побігати.

 

Комментарии закрыты