Поліція встановила особу смертника у Манчестері

Поліція Манчестера встановила особу терориста-смертника, винного у вибухах на «Манчестер-Арена» ввечері 22 травня.  Відповідну заяву зробила прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей. Його ім’я не називають в інтересах слідства, наразі шукають спільників. Терористичне угрупування «Ісламська держава» вже взяло на себе відповідальність за теракт. Нагадаємо, що 22 травня в 00:35 на одному з найбільших майданчиків міста, «Манчестер Арені» під час концерту американської співачки Аріани Гранде відбувся вибух. Жертвами теракту стали не менше 22 людей, близько 60 отримали поранення. Манчестерська поліція відзначає, що серед жертв теракту є діти. Інформація про кількість загиблих цієї жахливої події ще уточнюється. Аріана Гранде вже висловила свої співчуття родичам померлих і зізналася, що у неї «немає слів». Зараз співачка планує скасувати свій гастрольний тур, який мав пройти по містам Європи до вересня. У зв’язку з терактом всі британські партії призупинили агітаційну кампанію напередодні червневих парламентських виборів. За інформацією посольства України в Англії, серед постраждалих у теракті в Манчестері громадян України немає. У Британії цей теракт став найбільш смертоносним з червня 2005 року, коли чотири терориста-смертника підірвали бомби в транспорті, убивши 52 людини. Також вдень, 23 травня, у центрі Манчестера евакуювали один з торгових центрів. Повідомляється, що там затримано чоловіка, щоправда, невідомо, чи він причетний до вибухів.


Діти з особливими потребами  отримали право на освіту в усіх навчальних закладах

Нардепи розширили доступ школярів з особливими потребами до навчання. Під час засідання 23 травня Верховна Рада підтримала законопроект про доступ осіб з особливими освітніми потребами до навчання в усіх навчальних закладах. Згідно з документом, діти з інвалідністю отримають право на освіту в будь-якій державній школі, а також в комунальних навчальних закладах. Закон передбачає різні форми навчання — дистанційну та індивідуальну. Варто зазначити, що згідно із законом для дітей з особливими потребами необхідно буде створити умови для отримання освіти. Передбачена навіть норма викладання за допомогою жестової мови або шрифту Брайля. Автори законопроекту наголосили, що мова йде про розвиток системи освіти в напрямку створення «школи для всіх».


Популяція осетрових риб у Дунаї катастрофічно зменшується

Осетрові риби — вид, який з успіхом міг би стати гордістю Дунаю, якби не безжалісне знищення. Їх популяція катастрофічно зменшується. І сьогодні Всесвітній фонд природи, європейські природоохоронні інстанції та громадськість б’ють на сполох. 23-го травня робоча зустріч щодо вирішення цього питання відбулася в Одесі. Діалог налагоджували румунські та українські спеціалісти.


День відкритих дверей у харчовій академії провели у формі квесту

20 травня пройшов День відритих дверей Одеської національної академії харчових технологій. Щоправда, пройшов незвичайно: в дендропарку Перемоги і у формі квесту. Аби дізнатися про факультети ВИШу, майбутнім абітурієнтам прийшлось розгадувати підказки і гарно побігати.

 

 

Комментарии закрыты