Допомога переселенцям. Річниця аварії на ЧАЕС. «Світлі серця» допомагають дітям. Це флеш-новини. В студії Мирослава Сільчук. Вітаю вас.

Одеська єпархія допомагає переселенцям

З благословення Високопреосвященнішого Агафангела, Митрополита Одеського та Ізмаїльського Одеська єпархія надає регулярну допомогу тим, хто її потребує. Чотири машини гуманітарної допомоги від Одеської єпархії було направлено на Схід України. Крім того, допомога надається вимушеним переселенцям, які зараз проживають в Одесі і області! Подробиці в сюжеті.

Дороги потребують ремонту

86 відсотків від загальної протяжності доріг Одеської області потребують ремонту. Про це сьогодні під час брифінгу розповів заступник начальника Служби автомобільних доріг в Одеській області Сергій Лещенко. За його словами, загальна протяжність доріг регіону державного значення 8 тисяч 318 км. При цьому на 28 відсотках всіх доріг фактично відсутнє покриття і на 58-ми відсотках від кількості доріг зафіксовані вибоїни та ями. Серед причин такої ситуації експерти називають аномальні погодні умови — зливові дощі і снігопади. При цьому держава виділила на ремонт доріг суму, яка дозволяє відремонтувати лише сім відсотків від кількості зруйнованих доріг.

29-та річниця аварії на ЧАЕС

26-го квітня 1986 сталася одна з найбільших техногенних катастроф в історії людства — аварія на Чорнобильській АЕС. Майже три десятиліття потому світ досі відчуває наслідки цієї трагедії. Напередодні 29-ї річниці вибуху на четвертому реакторі ЧАЕС, в приміщенні Одеської облдержадміністрації нагородили людей, які ціною власного життя і здоров’я брали участь у ліквідації наслідків страшної катастрофи

Суди відремонтують

В Одеській області в рамках регіональної програми майже половина коштів піде на ремонт будівель судів. Про це йдеться у проекті рішення облради, який винесений на найближчу сесію. В рамках програми планується виготовлення проектно-кошторисної документації, експертиза та реконструкція будівлі Київського і Приморського районного судів Одеси. Також передбачені протиаварійні роботи будівлі колишньої міської ратуші в Болграді, де буде розміщений Болградський районний суд, а також реконструкція нежитлової будівлі в смт Красні Окни під розміщення там суду. Реконструкцію чекає і будівля, де знаходиться Ізмаїльський міськрайонний суд.

«Світлі серця» допомагають дітям

«Світлі Серця» крокують від одного будинку до іншого, даруючи дітям з обмеженими можливостями бажані подарунки, турботу і увагу. Акція стартувала у Великодні свята в спальних районах міста. На цей раз її ініціатори відвідали трьох талановитих школярок.

Це вся інформація яку наразі ми встигли підготувати. Більше – дізнаєтеся у випуску о 20.30. Гарних вам вихідних. Бережіть себе.

 

Комментарии закрыты