В ПАРЄ проходять слухання щодо відставки Педро Аграмунта

В парламентській асамблеї Ради Європи проходять відкриті слухання щодо можливої відставки президента Педро Аграмунта. Відповідна процедура відбувається вперше в історії асамблеї, адже питання імпічменту очільника ПАРЄ не передбачене регламентом. Причиною скандалу стала поїзда керівництва парламентської асамблеї до Сирії. Туди політики полетіли разом з російською делегацією на військовому літаку Російської Федерації. Напередодні через звинувачення у співпраці з Москвою Педро Аграмунт тимчасово відмовився від головування у ПАРЄ. Однак тоді аби внести на розгляд питання про його відставку, в сесійній залі забракло голосів.

Звіт Максима Степанова: 100 днів на чолі області

Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов представив звіт щодо перших 100 днів своєї роботи.Серед іншого, очільник регіону відзначив істотне зростання показників реального сектору економіки за перший квартал 2017 року. Майже 5 мільярдів гривень митних надходжень дозволили спрямувати на ремонт та будівництво доріг в області 596 мільйонів гривень. Перевиконані також планові надходження до державного, місцевого і зведеного бюджетів. Відновлено роботу Одеського припортового заводу. А завдяки співпраці з «Укроборонпромом» підприємства регіону забезпечені держзамовленнями на 140 мільйонів гривень. Нарешті, за словами Степанова,  його команді вдалося запустити значну кількість нових та ефективних процесів для Одеської області. І повернути керованість в регіоні. Що вкрай важливо, адже Одеська область — найбільша, а тому злагоджені дії влади всіх рівнів необхідні.

Очільник поліції області нагородив патрульних за відвагу

Очільник поліції Одещини відвідав медичний заклад, де знаходяться на лікуванні семеро патрульних поліцейських, та подякував за  професіоналізм і проявлену відвагу під час пожежі на ринку «Північний» — повідомляє ГУ Нацполіції в Одеській області. Поліцейські, виконуючи свій професійний обов’язок, отримали отруєння продуктами горіння. Дмитро Головін нагородив правоохоронців за вагомий внесок та сприяння у забезпеченні публічної безпеки і порядку, охороні прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави листами-подяками.

«Доступні ліки» — думки одеситів про урядову програму

З 1 квітня Міністерство охорони здоров’я України розпочало реалізацію проекту «Доступні ліки», який передбачає відшкодування вартості ліків хворим на серцево-судинні захворювання, цукровий діабет ІІ типу та бронхіальну астму. В Одесі проект старував з 11 квітня: був визначений перелік аптек, які беруть участь у проекті, і сімейні лікарі почали виписку рецептів. Що відомо одеситам про цю програму, дізнавався наш кореспондент на вулицях міста.

 

Комментарии закрыты