Місто з генпланом. АТО в Одесі. Французький фрегат у нашому порту. Це флеш-новини. В студії Мирослава Сільчук. Вітаю вас.

Одеса з генпланом!

Депутати Одеської міської ради в ході позачергової сесії міськради затвердили проект Генерального плану розвитку Одеси до 2031 року. За дане рішення проголосували 90 депутатів і два депутати віддали свої голоси проти. Голосуванню передувало тривале обговорення противників і захисників документа, яке затягнулося більш ніж на дві години. Проект представляв головний архітектор міста Олександр Голованов і головний архітектор генплану Тетяна Несвіт. За її словами, новим генеральним планом передбачається формування Одеси як багатофункціонального міста. Крім того, у ньому були враховані прийняті обласною та міською радами стратегії, що стосуються міського розвитку.

Сокур-Стеценко: багатодітна сім’я

Віктор Стеценко та Олена Сокур — організатори будинку сімейного типу. Вони виховують сім прийомних діток і одну власну. «Вони всі наші рідні і ми ніколи їх не поділяємо», — каже Олена. З 2011 року родина проживає в 156-метровій квартирі в Педагогічному провулку, в якій раніше розташовувалася родина екс-співробітника одеської прокуратури, а сьогодні голови обласного управління фіскальної служби Сергія Даніліна. Після призначення чиновника на посаді в ряді ЗМІ з’явилася інформація, що, нібито, Сергій Данілін має намір повернути собі квадратні метри в Педагогічному провулку і вже готує відповідний позов. Наскільки така інформація відповідає дійсності і як живеться багатодітній родині Сокур-Стеценко, дізнавалися наші кореспонденти.

В Одесі ремонтують дорожнє покриття

В Одесі відремонтують дорожнє покриття в районі Привокзальної площі. Відповідні роботи вже стартували у місті. Про це повідомили у прес-службі Одеської міської ради. Також сьогодні у місті розпочинаються підготовчі роботи до асфальтування доріг у Приморському районі Одеси. Зокрема, роботи проводитимуться на вулиці Водопровідній на ділянці від вулиці Пантелеймонівської до Старосінної площі та на вулиці Буніна. Підготовлені ділянки будуть закриті асфальтом у центрі міста на вулиці Бєлінського, на Італійському та на Лідерсовському бульварі. Крім цього, у місті триває поточний ремонт магістральних вулиць і за напрямком руху громадського транспорту

Підготовка до другого етапу АТО в Одесі

Служба безпеки готується до проведення другого етапу антитерористичної операції в Одесі. Про це на брифінгу повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко. За його словами, в Одесі не відбувається жодного відведення правоохоронних органів, а навпаки, їх посилення. Він уточнив, що нещодавно контртерористичні заходи в Одесі були посилені керівною групою СБУ. Більш того, Наливайченко пообіцяв надати у середу звіт про затримання в Одеському регіоні ще трьох диверсантів із вибухівкою.

Французький фрегат в одеському порту

26-го березня Одесу відвідає ракетний фрегат французьких ВМС La Fayette. З кінця січня судно виконує завдання у водах Середземномор’я, а 26 березня пришвартується в Одеському морському порту. Корабель п’ять днів простоїть біля причалу №15, а 30 березня вирушить у рідне містечко на півдні Франції Тулон. 28 березня всі бажаючі зможуть піднятися на корабель, вхід на судно буде вільним з 9:30 до 11:30 і з 14:30 до 17:30. При собі потрібно мати документ, що засвідчує особу.

Концерт-вистава до Міжнародного Дня театру

27 березня відзначається Міжнародний день театру. Це одне з головних свят для тих, хто служить театрові, і свято мільйонів глядачів. У різних театрах існує традиція його відзначати. Одеський національний академічний театр опери та балету в цьому році буде вшановувати тих людей, які служили театру багато років, прожили чимале театральне життя і які подарують глядачам шматочок своєї епохи. Концерт-вистава називається «Оплески трьом поколінням».

Наразі це вся інформація, яку ми встигли підготувати. Зустрінемось з вами о 18.00. Дочекайтеся.

 

Комментарии закрыты