Петро Порошенко провів телефонну розмову з Джастіном Трюдо

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Петро Порошенко поінформував про розвиток ситуації на Донбасі та триваючі порушення Росією Мінських домовленостей. Президент України висловив впевненість, що лідери країн НАТО та Великої Сімки дадуть належну оцінку такій ситуації, зокрема у питанні продовження санкційного тиску на Москву. Прем’єр Трюдо запевнив, що коаліція країн Великої Сімки та країн НАТО віддана підтримці України. Було обговорено також шляхи подальшої активізації двосторонніх відносин. Лідери привітали нещодавню ратифікацію канадським Сенатом Угоди про вільну торгівлю, що відкриває шлях для її повноцінного застосування уже найближчим часом.

Доступ до заручників: РФ і друга сторона відмовили українському омбудсмену

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська не отримала доступу до ув’язнених на тимчасово окупованій території Донбасу та утримуваних там заручників. Про це під час виступу в парламенті повідомила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко. Депутат нагадала, що на окупованих територіях у місцях позбавлення волі утримуються тисячі злочинців, вироки яким були винесені ще до конфлікту на Донбасі.

Ірина Геращенко також зазначила, що українська сторона вимагає звільнення 128 громадян України, яких утримують на окупованій території і сьогодні ОБСЄ буде переданий список з вимогою включити цих осіб на звільнення.

Місто сприяє створенню ОСББ

В Одеській міськраді відбулося засідання виконавчого комітету. Серед розглянутих питань — створення та діяльність об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Зокрема, стало відомо, 24 травня в місті проходило чергове засідання робочої групи асоціації «Житловий союз», також на захід були запрошені і представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків різних міст України. Вони, зокрема, відзначили, що робота в нашому місті ведеться ефективно і правильно, а якість обслуговування житлового фонду тільки поліпшується.  

Також розпорядженням мера, в кожному районі міста були створені робочі групи, які займаються існуючими проблемами локально. До роботи, також залучаються спеціалісти з профільних ВНЗ — Політехнічний університет, Академія Зв’язку і Одеська Державна Архітектурна Академія. Сьогодні в Одесі, мерія максимально сприяє тому, щоб люди хотіли створювати ОСББ.

Золотий Берег: інвестори мітингують

23 травня інвЕстори колишнього житлового комплексу «Золотий берег» — нині ЖК «Аквамарин» прийшли на зустріч із заступником прокуратура області, з проханням не допустити арешту їхнього будинку, який розташований на 16 станції Великого Фонтану. На думку вкладників, бажання призупинити будівництво через неможливість розрахуватися з кредитами в банках, виникло у десятка недобросовісних вкладників. Подробиці — далі в сюжеті.

Зустріч у мерії: інвестори недобудови

І в продовження теми. 24 травня група інвесторів ЖК «Золотий берег» прийшла в мерію на зустріч із заступником Одеського міського голови Петром Рябоконем, аби розповісти про ситуацію, що склалася, а також попросити допомоги в її вирішенні.

Комментарии закрыты