Допит Януковича перенесли на 28 листопада

Святошинський районний суд міста Києва, під час якого мав відбутися відеодопит колишнього президента Віктора Януковича, ухвалив рішення щодо перенесення свого засідання у справі про розстріл активістів на Інститутській у лютому 2014 року, на 13.00 28 листопада. Сьогоднішнє засідання розпочалося із затримкою у зв’язку із відсутністю екс-беркутівців, адже їх не могли вивезти з Лук’янівського слідчого ізолятора через блокування активістами. Потім суд оголосив 20-хвилинну перерву, після якої оприлюднив своє рішення про дату перенесення засідання. Віктор Янукович взяв слово і почав говорити українською мовою.

Економічних підстав для падіння гривні немає

Економічних підстав для падіння гривні в Україні немає.  Про це заявив Голова Ради Нацбанку Богдан Данилишин. За його словами, курс долара, закладений в бюджеті на 2017 рік, а йдеться про 27,2, Нацбанк вважає цілком реалістичним. Голова Ради НБУ також зазначив: «Я вважаю, що у бюджеті закладено досить реалістичний курс. Зараз і уряд, і в першу чергу Національний банк робить все для того, щоб забезпечити стабільність національної грошової одиниці. Крім того, ми маємо ряд об’єктивних умов для зміцнення і поповнення валютних резервів НБУ і інших якісних умов, які будуть підтримувати стабільність грошової одиниці».

Роботи на Пересипі обіцяють завершити у найкоротші терміни

З ранку рух із селища Котовського у центр міста ускладнений через затори. Напередодні о 21 годині Пересипський міст  закрили для автотранспорту, машини об’їжджають це місце через Балківську та Газовий провулок. За словами начальника будівництва ділянки Володимира Янишевського, тут планують замінити трамвайне полотно, в майбутньому до вулиці Софіївської прямуватимуть дві колії замість однієї. Наразі робітники звільняють трамвайні шляхи, аби їх можна було  демонтувати, далі буде замінено водопроводні кабелі, з’являться нові колії й асфальтне покриття.  Мета ремонту — забезпечити безперервне сполучення громадського транспорту з селища Котовського до ж\д вокзалу в рамках реалізації трамвайного маршруту «Північ-Південь». Роботи обіцяють завершити за 3-4 тижні.

В Одесі відновлять сквер біля кінотеатру «Зоряний»

З ініціативи Одеського міського голови Геннадія Труханова, в Одесі відновлять сквер біля кінотеатру «Зоряний», який знаходиться у Суворовському районі. Проектом реконструкції передбачено дитячий та спортивний майданчики, а також розважальна зона. Сквер має великий потенціал, і в перспективі може стати центром культурного життя мікрорайону. Відновлювальні роботи пройдуть відповідно до плану реконструкції, а також побажаннями одеситів. Жителі мікрорайону, безумовно, раді такій події, оскільки вважають сквер одним з центральних місць відпочинку.

Зоозахисники повідомляють про догхантерів в Одесі

Одеські правоохоронці обіцяють відреагувати на інформацію  зоозахисників, яким стало відомо, що до Одеси приїхали дог-хантери, повідомляє пресс-служба обласного управління поліції. Із відповідним закликом до поліції звернулись представники громадських організацій, що опікуються бездомними тваринами. За їх даними до Одеси прибув один з лідерів руху догхантерів, який, разом зі своїми одеськими соратниками, збирається організувати в місті масове отруєння бездомних собак. До власників тварин вийшов заступник начальника ГУНП в Одеській області Сергій Махотін.

«Фабрика талантів» — фестиваль до 145-річчя Петра Столярського

В Одесі відбувся фестиваль «Фабрика талантів Петра Столярського». Захід пройшов в одному з найстаріших будівель міста — в першій одеській народної безкоштовної читальні, нині бібліотеці імені Франка. Участь у фестивалі взяли учні Одеської середньої спеціальної музичної школи-інтернату імені Столярського, названої так ще за життя великого педагога. Або, як жартував сам Петро Соломонович, «школы имени менЕ».   Захід приурочено до 145 річниці від дня народження Петра Столярського.

 

Комментарии закрыты