Туреччина готова вийти з переговорів щодо приєднання до ЄС

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган сказав, що його країна готова вийти з переговорів щодо приєднання до Європейського Союзу. Він зазначив, що Туреччина не планує «чекати біля дверей одвічно». За словами Ердогана, вихід Туреччини з переговорів буде здійснений у тому разі, якщо деякі європейські країни «продовжать свою політику агресивності та ісламофобії». Крім цього, президент Туреччини похвалив Великобританію за вихід з Євросоюзу і зазначив, що це дарує країні нове майбутнє. І додав, що, виходячи з французьких виборів, Європейський Союз наразі знаходиться «на межі свого розпаду». Реджеп Ердоган вважає, що для цілісності Євросоюзу необхідна така країна, як Туреччина, яка представляє іншу віру.

Посли ЄС проголосували за надання безвізу Україні

Посли ЄС проголосували за надання безвізового режиму Україні. Про це повідомив президент України Петро Порошенко. Відповідне рішення європейські чиновники ухвалили на засіданні Комітету постійних представників країн-членів ЄС 26 квітня. Посли ЄС розглянули проект закону Європарламенту і Ради ЄС про внесення поправок до списків третіх країн, яким потрібні візи для в’їзду в ЄС і тих, яким віза не потрібна. У проекті документа Україну перенесли з першого списку у другий. Президент України назвав це рішення історичним. Звістка про це застала Петра  Порошенка під час брифінгу на урочистостях з нагоди річниці аварії на ЧАЕС. Петро Порошенко одразу ж повідомив, що це передостаннє рішення на шляху до отримання Україною безвізу

Глави України і Білорусі вшанували пам’ять загиблих у Чорнобилі

Аварія на Чорнобильській АЕС 31 рік тому показала, що й мирний атом може бути такий же небезпечний, як сама ядерна зброя. Про це заявив Президент України. Петро Порошенко і Президент  Білорусі Олександр Лукашенко в день 31-ї річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів. Глави держав поклали корзини квітів до «Стіни пам’яті» меморіального комплексу «Героям Чорнобиля».

В Одесі вшанували пам’ять ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

Вже 31 рік поспіль, 26 квітня світ згадує про одну з найстрашніших подій 20 сторіччя — аварію на Чорнобильській Атомній Електростанції. Наслідки найбільшої техногенної катастрофи за всю історію мирного атома спеціалісти всього світу намагаються побороти і по цей день.

Сесія міськради — робота попри все!

Будівлю Одеської мерії замінували невідомі. Принаймні, відповідне повідомлення отримали правоохоронці. Всередни якраз йшло засідання сесії міської ради. Депутати проголосували за те, аби продовжити роботу – відповідну пропозицію підтримали 57 осіб.  Перший блок розглянутих депутатами рішень стосувався діяльності міської ради та її органів. Зокрема, депутати проголосували за збільшення числа співробітників апарату міської ради. Мер Геннадій Труханов підкреслив, що збільшення штату — вимушений захід. На сесії депутати Одеської міської ради також більшістю голосів ухвалили рішення на користь зміни назв деяких одеських вулиць. На сесії депутати розглянули також ряд інших важливих питань. Про це в сюжетах в наших наступних випусках.

 

Комментарии закрыты