Посли ЄС проголосували за надання безвізу Україні

Посли ЄС проголосували за надання безвізового режиму Україні. Про це повідомив президент України Петро Порошенко. Відповідне рішення європейські чиновники ухвалили на засіданні Комітету постійних представників країн-членів ЄС 26 квітня. Посли ЄС розглянули проект закону Європарламенту і Ради ЄС про внесення поправок до списків третіх країн, яким потрібні візи для в’їзду в ЄС і тих, яким віза не потрібна. У проекті документа Україну перенесли з першого списку у другий. Президент України назвав це рішення історичним. Звістка про це застала Петра  Порошенка під час брифінгу на урочистостях з нагоди річниці аварії на ЧАЕС. Петро Порошенко одразу ж повідомив, що це передостаннє рішення на шляху до отримання Україною безвізу

Глави України і Білорусі вшанували пам’ять загиблих у Чорнобилі

Аварія на Чорнобильській АЕС 31 рік тому показала, що й мирний атом може бути такий же небезпечний, як сама ядерна зброя. Про це заявив Президент України. Петро Порошенко і Президент  Білорусі Олександр Лукашенко в день 31-ї річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів. Глави держав поклали корзини квітів до «Стіни пам’яті» меморіального комплексу «Героям Чорнобиля».

В Одесі вшанували пам’ять ліквідаторів наслідків аварії ЧАЕС

Вже 31 рік поспіль, 26 квітня світ згадує про одну з найстрашніших подій 20 сторіччя — аварію на Чорнобильській Атомній Електростанції. Наслідки найбільшої техногенної катастрофи за всю історію мирного атома спеціалісти всього світу намагаються побороти і по цей день.

Сесія міськради — вшанування пам’яті загиблих

26 квітня в Одеській мерії відбулася чергова сесія міської ради. Саме сьогодні в 1986 році сталася масштабна катастрофа на Чорнобильській атомній електростанції. Тому, перед початком засідання сесії присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих ліквідаторів. Саме Одеська міська рада на реалізацію в місті соціальних програм заклала понад 300 млн. грн. Одна з таких програм спрямована ​​на допомогу і підтримку чорнобильців. Зокрема, 126 одеситів даної категорії отримують щомісячну грошову допомогу в розмірі 2 тис. грн. Асім’ям загиблих ліквідаторів щомісяця надається 1 тис. грн.

Одесі потрібні додаткові депо

В ході засідання сесії було також піднято питання про необхідність наявності в місті додаткових депо для пожежних машин. Земельні ділянки для них будуть визначені в рамках розробки міської цільової програми в новій редакції з питань пожежної безпеки. Мер Одеси Геннадій Труханов доручив профільним підрозділам затвердити земельні ділянки, на яких можна буде в подальшому побудувати нові пожежні депо.

Опера і джаз: завершальний концерт «Французької весни 2017»

Протягом квітня в Одесі проходив традиційний фестиваль Французська весна. Одесити мали змогу відчути всі тонкощі Франції на показах мод, виставках, тематичних ярмарках, концертах. Завершальним акордом фестивалю 27 квітня стане концерт органної музики «Опера і джаз» за участю відомих французьких музикантів. Про програму концерту журналістам розповіли на брифінгу в Оперному театрі.

 

 

Комментарии закрыты