Паломництво до Риму: ювілей канонізації Йосафата Кунцевича

24-25 червня 2017 року відбулося особлива духовна подія, а саме національне паломництво до Риму з нагоди вшанування ювілею 150-річчя канонізації українського святого священномученика Йосафата Кунцевича. Паломництво очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. У неділю, 25 червня, паломники з України  взяли участь у молитві “Анджелус” із Папою Франциском на площі Святого Петра у Ватикані. Потім Блаженніший Святослав відслужив Літургію у Соборі Святого Петра, а Святіший Отець Франциск уділив особливий привілей – можливість служіння Божественної Літургії на папському престолі, головному престолі Католицької Церкви. Канонізація українського святого священномученика Йосафата відбулася в 1867 р. Сьогодні його мощі зберігаються в головному храмі католицького світу – ватиканській базиліці Святого Петра, що свідчить про велику повагу і цінність діяльності св. Йосафата для всієї Католицької Церкви.

Консул Вірменії: зустріч з мером

26 червня в мерії відбулася офіційна зустріч Одеського міського голови Геннадія Труханова з Генеральним консулом Республіки Вірменія в Одесі Гайком Гуляном. Сторони обговорили питання подальшої співпраці, особливо це стосується культурної сфери. Як зазначив Гайк Гулян, в Одесі проживає численна вірменська діаспора, тому відносини з нашим містом для них дуже важливі. Консул також  запросив одеського мера відвідати місто-побратим Одеси — Єреван.

Перший ювілей — одеські п’ятірнята відсвяткували День Народження

Одеські п’ятірнята відсвяткували свій перший ювілей у величезному колі друзів. 24 червня міська влада спільно з підприємцями організували для них на території Зеленого театру в парку ім. Т.Г. Шевченко грандіозне свято з барвистими повітряними кулями, іграми та частуванням. Знамениті п’ятірнята отримували привітання від понад двохсот двійнят і трійнят з усіх районів Одеси. Особисто привітати багатодітну матусю Оксану Кобелецьку та її дітлахів прийшов мер Одеси Геннадій Труханов.

Саму дату дня народження п’ятірнят, — 24-те червня, мер міста пропонує зробити Днем Близнят. Тож офіційно ще одне свято в календарі Одеси з’явиться вже після обговорень і прийняття відповідного рішення виконавчого комітету.

Великий забіг: Odesa Half Marathon 2017

25 червня в Одесі відбулася головна бігова подія міста — Odesa Half Marathon 2017. Другий за рахунком Одеський міжнародний півмарафон зібрав понад 2000 учасників з 25 країн світу. Любителі бігу та професійні спортсмени стартували біля Оперного театру та пробіглися по основних історичних місцях нашого міста. Підтримували одеситів і наші кореспонденти.

Комментарии закрыты