Війна на Донбасіі —  серед тем сесії Ради ООН

Конфлікти у гарячих точках світу та правозахисні проблеми – у центрі уваги Ради ООН з прав людини, яка зібралася на щорічну сесію у Женеві. Конференція триватиме чотири тижні. За цей час учасники серед іншого заслухають доповіді про ситуацію на Донбасі, у Сирії, Лівії, М‘янмі Відкриваючи зібрання, генсек ООН зазначив, що кількість нових конфліктів зростає, а старі – не вирішуються. Крім того, розквіт популізму набирає загрозливих масштабів.“У часи, коли багато людей утікають від воєн, світова спільнота не повинна уникати відповідальності. Ми маємо рішуче протистояти закликам відновити тортури. Ці боягузницькі заходи не здатні принести нову інформацію, а лише ганьблять кожну країну, що їх застосовує”, – заявив Антоніу Ґутерреш. Лідер Палестинської автономії Махмуд Аббас під час свого виступу закликав ООН створити механізм захисту палестинського народу, аби обмежити політику Ізраїлю щодо спорудження нових єврейських поселень, що визнані незаконними міжнародним правом.

Марш солідарності з кримськотатарським народом пройшов у Києві

Марш солідарності з кримськотатарським народом пройшов у Києві. Учасники якого взяли участь у мітингу на Майдані. Його організатори зазначили, що акція відбувається на знак підтримки українців та представників інших національностей, які в умовах тимчасово окупованого Криму зберігають вірність Україні. В акції взяли участь кілька сотень людей. Вони закликали міжнародне співтовариство рішучіше тиснути на Росію для припинення анексії Криму, а владу України – більше працювати над звільненням політичних в‘язнів у Криму. Три роки тому у Симферополі пройшли проукраїнські масові протести, під час яких загинули двоє людей. У ніч на 27 лютого парламент і Раду міністрів Криму захопили озброєні люди в балаклавах і без розпізнавальних знаків, а над будівлями були вивішені російські прапори.

Перетворення міста: досягнення та плани

Перетворення Одеси не вщухає навіть у передвесняний період дощів та болота. На апаратній нараді Одеської Міської Ради розглянули досягнення у демонтажі тимчасових споруд та розбудові спортивних майданчиків, які продовжаться із настанням тепла. А також обговорили плани щодо реконструкції небезпечних відрізків дороги, що дозволить одеситам краще почуватись у рідному місті.

Присвячення Одеському двору: фотовиставка Сергія Гевелюка

Одесу знають та люблять далеко за її межами. Щорічно до нашого міста приїздять мільйони туристів. Одних приваблює чорноморське узбережжя, інших незвичайна архітектура, в якій змішані різні стилі  та напрямки. Тим не менш, кожний відвідувач Одеси знає, що її душа та колорит — в старовинних двориках. Вони , нажаль, поступово зникають. Але існують люди, які прагнуть їх зберегти в пам’яті поколінь. Один з них – відомий фотохудожник Сергій Гевелюк. У Всесвітньому клубі одеситів відбулась презентація його альбому та відкрилась фотовиставка «Присвячення одеському двору».

Комментарии закрыты