«Генерали піщаних кар’єрів». Повернення Сагайдачного. «Новий голос» в Одесі. В ефірі флеш новини. В студії Мирослава Сільчук. Вітаю вас.

Дитяча безпритульність

Дитяча безпритульність. Ця проблема не втрачає своєї актуальності для нашого регіону. Адже Одещина — курортна область, і сюди в пошуках кращого життя стікаються діти, які не знаходять розуміння, уваги і любові у своїх сім’ях. Однак, варто зазначити, що кількість безпритульних на вулицях Одеси, яких виявляють при міліцейських рейдах, скорочується з кожним роком. Якщо в 2002 році правоохоронці виявили лише в обласному центрі 741-ну бездомну дитину, то в цьому році на весь регіон «генералів піщаних кар’єрів» виявилося менше трьохсот. Докладніше — в сюжеті наших кореспондентів.

Актуальна проблема: великовантажний транспорт у місті

В Одесі останнім часом гостро постала проблема наявності в місті великовантажного транспорту. Особливо вона актуальна в районі Одеського морського порту. У першу чергу страждають від цього одесити, які проживають на вулицях Одарія і Церковної, де практично в будь-який час доби можна зіткнутися з кілометровими заторами з великовантажних автомобілів. Така ситуація обурює не тільки місцевих жителів, а й міську владу.

«Гетьман Сагайдачний» повернувся в порт Одеси

Фрегат ВМС України «Гетьман Сагайдачний» з гелікоптером на борту завершив участь у багатонаціональних військово-морських навчаннях «Морський щит-2015», які з 17 по 24 липня проходили в західній частині Чорного моря, і повернувся в порт Одеси. Мета тренувань активів українських ВМС — відпрацювання взаємодії при виконанні поставлених завдань у складі багатонаціональних тактичних з’єднань кораблів у відповідності зі стандартами НАТО, підвищення рівня взаємосумісності підрозділів та їх оперативних можливостей. Це перша участь корабля українських ВМС у міжнародних навчаннях такого формату після передислокації ВМС України з території тимчасово окупованих Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Корабель протягом походу пройшов близько 1500 морських миль, отримав досвід практичної роботи з підводним човном, гідно представляв прапор Військово-Морських Сил України за кордоном «, — зазначають в командуванні

Потьомкінські сходи: фінансування від британського фонду

Британський фонд, який займається охороною і відновленням об’єктів культурної спадщини, готовий допомогти Одесі у фінансуванні реконструкції Потьомкінських сходів. Про це повідомив на сьогоднішній апаратній нараді міський голова Геннадій Труханов. Він зазначив, що для отримання допомоги необхідно визначитися з власником об’єкта. Поки Потьомкінські сходи — предмет суперечки між міською та обласною радами. За словами мера, він зустрічався з головою обладміністрації Михайлом Саакашвілі і просив допомогти вирішити питання з усіма спірними об’єктами. Мер міста стверджує, що «знайшов підтримку і розуміння».

Унікальний естрадний хор

25 липня біля будівлі Воронцовського палацу відбувся незвичний міні-концерт для одеситів і гостей міста. 18 хористів під акомпанемент фортепіано, творця і художнього керівника хору Мікаеля Кіладзе, виконали кавери на композиції Океан Ельзи, Тіни Кароль, Воплі Відоплясова, Бейонсе і інших популярних європейських виконавців. Всі учасники хору були одягнені в білі футболки з написом «мир» на різних мовах. Таку символічну назву буде носити і концерт колективу, який відбудеться першого серпня в концерт-холі «Одеса». Мікаель Кіладзе зазначає, що свою громадянську і соціальну позиції необхідно виражати правильно і музика в цьому особливо допомагає.

Поки що це вся інформація, яку ми встигли підготувати. У Випуску о 18-й розкажемо вам більше. Дочекайтеся

Комментарии закрыты