Виступ у ПАРЄ: Ляшко переконав відправити у відставку Аграмунта

Олег Ляшко під час виступу у Парламентській Асамблеї Ради Європи переконав колег відправити у відставку нинішнього президента Асамблеї Педро Аграмунта. Політик обурений тим, що півроку Рада Європи займається питанням його відставки, замість того, щоб вирішувати проблеми порушення прав людини.

Народний депутат переконаний, що ця історія повинна послужити уроком для кожного наступного керівника Парламентської Асамблеї Ради Європи. Кожен президент Ради Європи повинен розуміти, що не має права завдавати шкоди інтересам ПАРЄ та її принципам, заради яких була створена ця організація, — додав Ляшко.  Водночас політик вкотре закликав Раду Європи об’єднати зусилля для відбиття російської агресії.

Медична реформа: у МОЗ заявили про загрозу

Очільники міністерства охорони здоров’я заявили про загрозу для реформи галузі. Відповідну заяву зробила голова Міністерстві Охорони Здоров’я Уляна Супрун на прес-конференції. Мова йде про норму, згідно з якою до медичних вузів можуть вступати тільки ті абітурієнти, які отримали на ЗНО не менше 150 балів. Наразі група депутатів надіслала голові кабміна лист, де критикує цю норму. Однак, на думку пані Супрун, вимоги до майбутніх лікарів мають бути саме високими, якщо країна потребує висококваліфікованих лікарів.

Благоустрій зоопарку — ініціатива одеситів

Благоустрій зоопарку, комп’ютеризація музичних класів, а також придбання музичних інструментів в дитячу музичну школу №3 — з такими різноманітними ідеями виступили одесити в рамках онлайн-платформи «Соціально активний громадЯнин». Зокрема, автори пропонують облаштувати в зоопарку два нових дитячих ігрових майданчика та розмістити сучасний стаціонарний туалет, що відповідатиме санітарним нормам, для більш комфортного відпочинку відвідувачів. Що ж стосується 3-ої музичної школи, там планується осучаснити класи. Адже музичні інструменти купувалися ще в 60-і роки минулого століття, більшість з них практично не піддаються налаштуванню або ремонту.

Презентація проектів: громадський бюджет

Особливу увагу одесити приділяють також і благоустрою нашого міста, в тому числі і зеленим зонам. Так, в рамках онлайн-платформи «Соціально активний громадЯнин» городяни пропонують відновити колишній затишок і красу в сквері за адресою Французький бульвар 12\1. А для того, щоб скоротити кількість пилу в нашому місті, автори пропонують закрити ґрунт дерев декоративними пристовбурними гратами.А в парку Шевченка хочуть створити безбар’єрне середовище. Мається на увазі установка пандусів для забезпечення доступності парку для маломобільних груп населення, в тому числі для пенсіонерів, інвалідів, мам з дитячими колясками, а також велосипедистів.

ЖК «Левітана»: конфлікт із сільрадою

26 червня жителі Житлового Комплексу «Левітана», що в селищі Таїрова прийшли до сільської ради з вимогою не допустити відкриття дороги на їх прибудинковій території. У будинку приживають в основному молоді сім’ї з дітьми. Саме за безпеку дітлахів бояться дорослі. До чого прийшли сторони? Дізнаємося прямо зараз.

Комментарии закрыты