Добрий вечір. Вісімнадцята година наразі. В ефірі Вісті Одеса флеш, у студії для вас працює Нуард Погосян.

Президент взяв участь в урочистостях з нагоди річниці Нацгвардії

Три роки тому Нацгвардія стала першим військовим формуванням, яке в надзвичайно критичний момент взяло на себе відповідальність за захист суверенітету, територіальної цілісності  і незалежності нашої держави. Про це сказав президент Петро Порошенко під час виступу урочистих заходах з нагоди 3-ї річниці з дня створення Національної Гвардії України. Глава держави згадав, як  три роки тому приймав присягу перших батальонів, котрі складалися з учасників самооборони Майдану. Нажаль, 193  гвардійця загинули, захищаючи Україну. Одному з них — Євгену Тельнову з позивним «Усач» Петро Порошенко присвоїв звання Герой України посмертно. Нагороду отримала дружина загиблого героя Світлана.

День Нацгвардії відзначили на Думській площі

Національна гвардія України раніше існувала з 1991-го по 2000-й рік. У зв’язку із загостренням ситуації в Криму і на сході в 2014 було прийнято рішення її відновити. 18 березня 2015 року, з огляду на значення Нацгвардії в забезпеченні державної безпеки і оборони, Президентом був підписаний Указ, в якому День Національної гвардії встановлюється як офіційне свято і щорічно відзначається 26 березня. У неділю в Одесі свято нацгвардійців відзначили військовим маршем від пам’ятника Дюку до Думської площі. В нашому місті знаходяться чотири підрозділи Нацгвардії. Це Південне територіальне управління, окремий загін спецпризначення, військові частини 3012 і 3014. На святі кращім гвардійцям були вручені почесні грамоти, нагрудні знаки «За старанне виконання службових обов’язків» і наручні годинники. Привітав військових Одеський міський голова Геннадій Труханов.

Пісні Еллади звучали у філармонії

В Одесі пройшли урочисті заходи з нагоди Дня Незалежності Грецької Республіки, який відзначався 25 березня. В нашому місті, де проживає численна діаспора греків, відбувся ряд заходів. Урочистості розпочалися в Одеській обласній філармонії святковим концертом за участю артистів, які прибули до нашого міста з Греції.

Великий суботник провели у парку Шевченка

Одесити продовжують озеленювати рідне місто. Цього разу, 25 березня суботник відбувся в одному з найулюбленіших місць відпочинку містян і гостей Одеси — в парку Шевченка. Тут спільними зусиллями студентів, молодіжних організацій, багатодітних матерів, а також представників міської влади та комунальних підприємств було висаджено більш ніж 1000 саджанців. В основному парк поповнився хвойними деревами, в числі яких туї та сосни.

І це всі новини на дану годину. Повний інформаційний підсумок дня — о 20 годині від моєї колеги Олександри Дементєвої. До побачення.

 

 

Комментарии закрыты