Підвищення зарплат: коментар Президента

Разом з обороною України, побудовою Збройних сил, першим пріоритетом влади, як тільки з’явилася така можливість, стає боротьба з бідністю — про це заявив Президент України Петро Порошенко під час свого звернення до українців. Глава держави наголосив на неприпустимості того, що людина, яка працює повний робочий тиждень, отримує стільки ж грошей в місяць, як непрацюючі українці, яким нараховується допомога по безробіттю — зазначив глава держави.

Соціальні стандарти: підвищення у 2017 році

В Кабінеті міністрів розповіли про підвищення соціальних стандартів у 2017-му році для українців. В ході брифінгу Міністр соціальної політики України Андрій Рева пояснив чому Кабмін вирішив підвищити мінімальну заробітну плату до 3200 гривень і яким чином це буде відбуватися.

Молдова вибирає нового президента

Цієї неділі у Молдові пройдуть вибори президента країни. За прогнозами експертів, волевиявлення відбуватиметься у два тури. Найбільш імовірні кандидати — проросійський політики та претендент, що втілює європейський вибір Молдови. Українці з величезною увагу спостерігатимуть за вибором молдавського народу — каже голова комітету у закордонних справах Ганна Гопко. Адже з цією країною наша держава має другий завдовжки кордон — понад 1200 кілометрів. За її словами,  у випадку перемоги проросійського кандидата, безпека Молдови знаходитиметься під загрозою, a Україна ризикує отримати сусіда, що стане джерелом російського дестабілізаційного впливу в регіоні.

Порядок денний засідання виконкому

27 жовтня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Одеської міської ради. До порядку денного були включені ряд актуальних проблем. Зокрема серед них: внесення змін до Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення міста Одеси на 2016-2017 роки, списання з балансу комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» основних коштів, а також заходи з ліквідації снігових заметів та ожеледиці в зимовий період.

Бюджет міста — 2017

В ході засідання виконкому Одеської міської ради директор департаменту фінансів Світлана Бедрега представила проект бюджету міста на 2017-й рік. За її словами, у зв’язку з передачею повноважень місцевим органам влади від державних органів влади, додаткове навантаження на бюджет міста буде збільшено на 470 млн.

Онлайн-туристи: популяризація Одеського регіону

За два місяці Одесу «відвідали» понад 100 тисяч онлайн-туристів з 96 країн світу за допомогою спеціальних карт міста та пам’яток. Як повідомляє сервіс City card, через інтернет туристи «прогулялися» по знаменитих одеським двориках, «спустилися» по сходинках Потьомкінських сходів, «побували» в катакомбах, а також сфотографували найбільш сподобалися пам’ятки. В управлінні туризму пояснили, що подібний IT-проект спрямований, перш за все, на популяризацію Одеського регіону. Це стало можливим завдяки компанії Google, яка рівно рік тому запустила проект «Цифрове перевтілення Одещини».

Картини помадою: дивне хобі студента-фізика із Дніпра

В історії світу відомі вчені фізики завжди відрізнялися своїми дивацтвами і незвичайними хобі. За їхніми стопами вирішив піти студент-фізик з Дніпра. Захоплення майбутнього вченого напевно здадуться обивателям досить дивними. Тим не менш, це не заважає Владиславу Левченко займатися живописом, використовуючи замість акварельних фарб або гуаші жіночу косметику. В хід йде все, починаючи від помад різних відтінків, до пудри і підводки. Для студента це кращі матеріали, які здатні правильно передати потрібні тони і півтони, що робить картину більш об’ємною і живою. В основному художник любить малювати портрети, досить непогано виходять і пейзажі.

Комментарии закрыты