Президент підписав Закон про облік енергії та води

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Про це повідомляє прес-служба глави держави. Документом запроваджується обов’язковий облік тепла і води. Завдяки обліку населення платитиме лише за спожиті ресурси. Запровадження норм цього Закону дозволить контролювати ефективність реалізації заходів з енергоефективності. Все це має сприяти зменшенню витрат споживачів на оплату комунальних послуг. Так нормами Закону визначено порядок оснащення будівель та окремих приміщень лічильниками, їх обслуговування, заміни та абонентського обліку, особливості зняття показів вузлів обліку та відповідного розподілу обсягу спожитих комунальних послуг, організаційно-правові засади формування рахунків на оплату комунальних послуг. За оцінками експертного середовища, прийняття Закону дозволить знизити на три чверті обсяг необлікованих витрат води у внутрішньо-будинкових системах та скоротити споживання теплової енергії протягом 1-3 років у середньому на 15-20%, що, у свою чергу, сприятиме зменшенню споживання газу та скороченню викидів парникових газів, зазначено в повідомленні.

Затримання Трояна — фейк чи правда?

Заступника міністра внутрішніх справ Вадима Трояна спіймали на хабарі. Про це УНН повідомив з посиланням на власні джерела. За даними агентства, заступника Арсена Авакова спіймали на хабарі в 2 млн грн. Офіційного підтвердження цієї інформації поки немає. Тоді як Вадим Троян в коментарі в Facebook заявив, що інформація, подана раніше деякими ЗМІ про його нібито затримання на хабарі, — фейк. Також Троян повідомив, що близько двох тижнів тому до нього в будинок проник злодій, який згодом був затриманий. І на фото, яким проілюстровано повідомлення про нібито викритті Трояна у хабарництві, він пише пояснювальну за фактом пограбування. Нагадаємо, 8 лютого 2016 року Кабінет міністрів України призначив Вадима Трояна заступником міністра внутрішніх справ.  До призначення Троян обіймав посаду виконувача обов’язків керівника Національної поліції.

Нова амбулаторія на Балтській дорозі, 40

Балтська дорога, 40 — адреса нової амбулаторії до якої тепер зможуть звертатися одесити. Медичні заклади сьогодні вдосконалюються чи створюються «з нуля». Так приміщенням амбулаторії №5 Центру медико-санітарної допомоги №7 став колишній магазин. На урочистому відкритті такого важливого для міста закладу був присутній і мер Одеси — Геннадій Труханов.

Літній вечір балету: зірки балету в Одеському театрі

Одеський театр опери та балету в будній день 27 липня був сповнений глядачів. Тут на сцені виступили артисти Большого театра, Музичного театру імені Станіславського і Немировича-Данченка. Артисти з найвідоміших балетних труп, що виступали на найбільших сценах світу, виконали партії, які знайомі кожному. Наші журналісти побували за лаштунками і змогли поспілкуватися з артистами перед їх виступом.

Комментарии закрыты