Петро Порошенко «проінспектував» виставку малюнків

Президент Петро Порошенко ознайомився з підготовкою виставки дитячих малюнків, яка відкриється в будівлі Адміністрації Президента у Міжнародний день захисту дітей 1 червня, повідомляє пресс-служба глави держави.  Петро Порошенко познайомився з дітьми – учнями художніх шкіл та гуртків, чиї роботи виставлятимуться в експозиції. Ці діти з родин воїнів АТО або родин, що були вимушені покинути свої домівки на Донбасі та переїхати до Києва. «Уявіть собі: тут будуть керівники держав, гості України і будуть бачити всю цю творчість. І коли вони все це побачать – не закохатись в Україну буде просто неможливо», — зазначив Петро Порошенко.

Візит Президента: підбиття підсумків

Мер Одеси Геннадій Труханов в ході апаратної наради підвів підсумки підготовки міста до візиту президента Петра Порошенка, який відбувся 26 травня. Міський голова висловив подяку всім причетним співробітникам підрозділів за нелегку працю, оскільки Одеса постала у всій красі напередодні туристичного сезону. Варто відзначити, Одеса повністю готова до нового курортного сезону, який офіційно стартував 1 травня і триватиме до 1 жовтня. Комунальні служби міста виконали санітарне підрізування дерев уздовж Траси здоров’я, очистили схили від сміття, прибрали піщані зони, а також облаштували місця для куріння.

Міський бюджет: планові показники

Найближчим часом надходження в загальний фонд міського бюджету складуть понад 2 млрд. 100 млн. грн. Всі планові показники будуть виконані. Темп зростання бюджету Одеси в порівнянні з аналогічним періодом минулого року склав 133%. У повному обсязі за поточний рік отримані освітня і медична субвенції з держбюджету в розмірі 90 і 71 млн. грн. відповідно.

Вулиця Канатна : тротуарне покриття

На вулиці Канатній оновлять тротуарне покриття. Найближчим часом співробітники дорожніх служб проінспектують Канатну, розіб’ють на ділянки і розпочнуть заміну тротуарного покриття. Також планується дослідити стан інженерних мереж в цій частині Одеси. Частину дорожніх робіт виконають комунальники. Крім того, міська влада хоче впорядкувати вулицю Давида Ойстраха. Плануеться демонтувати ринок, розташований на перетині з проспектом Добровольского. Відзначається, що при демонтажі і подальшому впорядкуванні території інтереси підприємців будуть враховані в повному обсязі.

Фестиваль баскетболу: нагородження дитячих команд

Одеська міська федерація баскетболу нагородила дитячі команди, які брали участь в чемпіонаті міста. Універсальний спортивний комплекс «Одеса» 27-го травня приймав «Фестиваль одеського баскетболу». Там дітлахи не тільки отримали пам’ятні призи, а й обмінялися досвідом з іншими командами. На фестивалі побували і наші кореспонденти, дізнаймося в них подробиці.

Комментарии закрыты