Президент відвідав Львівщину

Президент Петро Порошенко під час відкриття Наварійської загальноосвітньої школи-гімназії на Львівщині підкреслив, що українська влада робить важливі кроки для реформування та підтримки освіти. Так, у 2018 році планується виділити 520 млн гривень на підвищення кваліфікації вчителів, які навчатимуть першокласників нової української школи в Україні, розповів Глава держави. Петро Порошенко зазначив, що всі школи, які будуть вводитися з цього і наступного років мають бути пристосовані до інклюзивної освіти, відповідно до ухваленого Закону. Президент нагадав, що два дні тому брав участь у церемонії відкриття трьох шкіл на Донбасі, де — цитата —  «почув, найкраще можливо, в своєму житті виконання українського гімну».

Зустріч освітян перед навчальним роком

Ну а в одеській мерії тим часом відбулася розширена колегія департаменту освіти і науки Одеської міськради. На заході підбили підсумки минулого навчального року та окреслили плани на новий навчальний рік. Учасниками заходу стали керівники 275 міських загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних установ. З доповіддю «Про підсумки роботи сфери «Освіта» міста Одеси за 2016/2017 навчальний рік та пріоритетні завдання на 2016/2017 навчальний рік» перед присутніми виступила директор департаменту Олена Буйневич. Вона зауважила, що всі завдання, поставлені на минулий навчальний рік, виконані. Більш того, вперше прийнята цільова Програма розвитку освіти в Одесі до 2019 року, за якою більше 385млн.грн будуть виділені на вдосконалення системи навчальних закладів міста. Вперше за 23 роки в Одесі відкриється нова школа, будуть капітально відремонтовані і запрацюють колись закриті декілька дитячих садків. Одеський міський голова Геннадій Труханов на колегії підкреслив, які саме нові чи оновлені заклади відкриють свої двері для маленьких одеситів.

Підсумки конкурсу «Українська мова — мова єднання»

Конкурс «Українська мова – мова єднання», що проходить у Одесі з ініціативи Одеської регіональної організації НСЖУ, цьогоріч відбувся увісімнадцяте. 29 серпня, на урочистому підбитті підсумків конкурсу, серед творчих одеситів диплом конкурсу отримав прес-офіцер ВСУ Володимир Крижанівський за серію репортажів із зони АТО, колишній редактор «Вечірки» Лариса Бурчо – за книжку «Гніздо Борисове» про засновника газети Бориса Дерев’янка. Також відзначили внесок духовенства. Диплом «Свята Софія» вручено настоятельці Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря  ігумені Серафимі. Дипломантом всеукраїнського конкурсу також став журналіст-одесит Олександр Галяс за книжку «200 інтерв’ю зі знаменитостями». Не залишились без відзнаки й організатори – голові Одеської регіональної організації НСЖУ Юрію Работіну вручили морський кортик як «головному адміралу від журналістики Півдня України».

День міста: що чекає на одеситів

За декілька днів Одеса святкуватиме 223 день народження, і з цієї нагоди в місті підготували чимало заходів. Так у різних районах проходитимуть концерти, виставки та культурологічні проекти, які не матимуть жодного національного обмеження, адже Одеса завжди всім рада.

Так 2 вересня Одесу чекає максимально насичена програма, в якій кожний знайде заходи та розваги на свій смак.

Грецький оркестр виступить в Одеській опері

Ну a 3-го вересня до Дня міста в Одеському національному академічному театрі опери та балету відбудеться святковий концерт солістів і музикантів філармонічного оркестру муніципалітету міста Амфілохія (Греція). У програмі буде представлено музику і пісні сучасних грецьких композиторів. Муніципальний філармонічний оркестр Амфілохія був заснований королівським указом в грудні 1968 року. Оркестр є державною установою культури і функціонує під управлінням муніципалітету. Оркестр є постійним учасником багатьох міжнародних фестивалів в Греції і за кордоном. Примітно, що середній вік музикантів оркестру становить 15 років, що завжди справляє незабутнє враження на їх виступах. Концерт в Одесі відбудеться за підтримки Благодійної організації «Фонд Бумбураса».

Комментарии закрыты