Зміни до Конституції в частині децентралізації

Президент України Петро Порошенко прогнозує внесення змін до Конституції в частині децентралізації для подальшого скорочення повноважень центральних органів влади. Про це він заявив, виступаючи на засіданні Асоціації міст України. “Зміни законодавства, зміни бюджетної політики, зміни доходної бази, це вже дуже багато. Впевнений у тому, що попереду зміни до Конституції в частині децентралізації, подальше скорочення повноважень центральної влади. Але я хочу наголосити, що зробити належить ще дуже і дуже багато”, — сказав Порошенко. За його словами, центральна влада має вдосконалювати законодавство, зокрема, спираючись на вже практичний досвід.

Планетарій: одесити за відновлення освітнього центру

В прес-центрі «Одесит» презентували проект в рамках онлайн платформи «Соціально активний громадянин», спрямований на закупку обладнання для функціонування науково-освітнього центру «Одеський Планетарій». Серед цілей роботи Центру — підтримка астрономічної і природно-наукової освіти в школах, ліцеях, гімназіях, коледжах, популяризація досягнень космонавтики та астрономії, проведення наукових і науково-популярних лекцій та екскурсій. Автором проекту виступила Міжнародна асоціація випускників і друзів Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. У перспективі на базі науково-освітнього центру «Одеський планетарій» можливе створення Музею астрономії та космонавтики. Тут буде працювати астрономічна школа і будуть проводитися семінари підвищення кваліфікації викладачів і вчителів. До складу Центру увійде існуючий Планетарій-лекторій ОНУ ім. Мечникова і цифровий Планетарій, розрахований на 120 місць. Для реалізації всього задуманого, за словами авторів проекту, необхідно придбати сучасне обладнання. Цікаво, що проект 3D Планетарію не має аналогів в Україні.

Проти руйнування доріг: під Одесою зважуватимуть всі фури

Всі фури, які проїжджають по трасі міжнародного значення (Одеса-Київ), будуть зважувати в районі села Дачне, де днями почав працювати стаціонарний габаритно-ваговий комплекс. Про це повідомили в прес-центрі Служби автомобільних доріг в Одеській області. Причина появи нового комплексу — протидія руйнування доріг області перевантаженим великогабаритним транспортом. На камери відеоспостереження фіксується все, що відбувається на ваговому комплексі, за його роботою можна спостерігати в онлайн-режимі на офіційному сайті «Укравтодору».

Бізнес-форум «5т» «Summer Business Days»

Інвестиційний бізнес-форум «5Т» «Summer Business Days» в цьому році триватиме кілька днів. В цьому році в Одесу з’їдуться 700 дипломатів, підприємців, представників фінансових установ з різних країн. Міжнародний інвестфорум «5Т» пройде в рамках міської цільової програми підтримки інвестиційної діяльності на території міста Одеси на 2016-2018 роки. Форум триватиме кілька днів. В рамках програми передбачено організацію виставки, в ході якої півтори сотні одеських підприємств представлять гостям вироблену продукцію. У перспективі представлена ​​продукція зможе претендувати на реалізацію на ринках Європи і Азії.

Святкування в Одесі незалежності Білорусі

В Одесі відзначили День незалежності Республіки Білорусь. Свято було засновано в 1996-му. Дату святкування вирішили поєднати з Днем визволення Мінська від нацистських загарбників — 3 липня 1944 року. Напередодні головного свята білоруської державності Генеральний консул Білорусі в Одесі Володимир Чехлов дав урочистий прийом, який пройшов у будинку Прийомов. Серед запрошених: дипломати, керівники підприємств і громадських організацій, діячі культури, а також представники міської влади. У своєму зверненні Володимир Чехлов зазначив, що в День незалежності Білорусі також віддають данину пам’яті і вдячності тим, хто разом з білоруським народом відстояв незалежність в роки війни. І підкреслив, що свободу його батьківщини відстоювали воїни більше 80 національностей, в тому числі — і українці.

Одеса і Рада Європи: Програма інтеркультурних міст

Одеса — це абсолютно новий приклад того, як швидко місто може налагоджувати міжнародні зв’язки. 29 червня наше місто з експертним візитом відвідали представники програми інтеркультурних міст від Ради Європи. У мерії відбулося підписання заяви про наміри між Радою Європи та Одесою, учасником мережі інтеркультурних міст України. На щастя, такі зустрічі стають для нашого міста регулярними, адже в квітні відбулося підписання меморандуму щодо участі нашого міста в міжнародній програмі інтеркультурних міст. «Інтеркультурні міста» — проект в якому беруть участь вже більше 70 міст світу і саме він дасть Одесі можливість популяризувати свої досягнення і зміцнити позитивний імідж на міжнародному ринку. За словами міського голови, одесити по праву можуть вважати, що наше місто — це одна з головних інтеркультурних гаваней України. Сьогодні міська влада шукає будь-яку можливість, щоб розповісти про те, як добре жити в Одесі і як важливо не забувати про толерантність, котра була присутня тут з самого початку. З кожним роком «перлина біля моря» стає все більш відкритою для вихідців з різних куточків світу, які по-справжньому, знаходять тут свій дім. Саме тому Одеса може поділитися своїм досвідом з іншими інтеркультурними містами Європи. Адже, як ми бачимо на прикладі рідного міста, коли люди різних національностей об’єднуються в гармонії і мирі — це дає приголомшливий результат.

Комментарии закрыты