Мої вітання. З вами черговий випуск Вісті Одеса флеш. У студії працює Нуард Погосян.

Повітряний простір над Балаклією відкрили

Над Балаклією відкрили повітряний простір. Про  це повідомили у компанії «Украерорух». Польоти в повітряній зоні над містом дозволили від ночі 30 березня. У самому місті, що постраждало від вибухів на артилерійських складАх, наразі тривають відновлювальні роботи. Туди привезли вікна, нині їх встановлюють у дитячих садках, школах та житлових будинках. Роботи планують завершити ще до вихідних. Водночас сапери знешкоджують знайдені у місті боєприпаси. Місцевих просять не турбуватися – усі снаряди підривають на безпечній від будинків відстані. Нагадаємо, повітряний простір над містом закрили тиждень тому, 23 березня, коли загорілися склади з боєприпасами.

Допомога міста ургентним хворим збільшиться

У 2017 році Одеська міськрада має намір істотно поліпшити якість надання ургентної медичної допомоги в Міських клінічних лікарнях №1 і №11. Про це в ході засідання виконкому Одеської міської ради повідомила віце-мер Зінаїда Цвірінько. Виконком також затвердив зміни до міської програми «Здоров’я», якими передбачено виділення п’яти млн. грн. на забезпечення перебування хворих в реанімації в перші три дні за рахунок бюджету міста.

Тираспольська площа відкрита для проїзду

З 30 березня Тираспольська площа відкрита для проїзду будь-якого виду транспорту. Про це в ході брифінгу повідомив віце-мер Одеси Андрій Котляр. Повна реконструкція Тираспольської площі ще не закінчена. Найближчим часом будуть продовжені роботи по висадці зелених насаджень і ремонт деяких конструкцій.

«Зоопарк-100»: програма розвитку одеського зоопарку

Питання фінансування Одеського зоопарку розглядалось 30 березня на засіданні виконкому Одеської міської ради. Муніципалітетом реалізується спеціальна міська програма розвитку та реконструкції Одеського зоопарку «Зоопарк-100». Нагадаємо, що в 2016 році наш зоопарк відвідала рекордна порівняно з минулими роками кількість гостей.

Кредитні кошти на заходи з енергозбереження

Виконком міськради затвердив перелік об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та фізичних осіб, яким буде здійснюватися відшкодування частини кредитних коштів, залучених ними на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції та модернізації багатоквартирних будинків. Загальна сума компенсацій складе майже 97 тисяч гривень. Крім того, в мерії пообіцяли в міру можливостей, допомогти нужденним в отриманні квартир.

Презентація книги: як відбудовували головний храм Одеси

В Одеській національній науковій бібліотеці відбулась презентація науково-популярного видання «Відбудова Одеського кафедрального Спасо-преображенського собору» за участі автора, архітектора Володимира Мещерякова та його колег. Книга  висвітлює двадцятирічну плідну роботу, пов’язану з відбудовою головного храму Одеси і всього Північного Причорномор’я.

Це остання новина наразі. Ввечері — більш повний підсумок дня, я ж зустрінусь з вами вже у пятницю. До побачення.

 

 

Комментарии закрыты