Джон Маккейн: що страшніше за ІДІЛ

Президент Росії Володимир Путін становить більшу загрозу для миру та міжнародної безпеки, ніж терористична організація Ісламська держава. На цьому наголосив сенатор-республіканець Джон Маккейн під час свого візиту до Австралії, зазначивши, що американський сенат буде виступати за продовження санкцій проти Російської Федерації — через втручання російської сторони в президентські вибори у Сполучених Штатах. «Я вважаю, що він (президент Росії) — головна і найбільша загроза. Більша, ніж ІДІЛ», — сказав пан Маккейн в інтерв’ю одному австралійському телеканалу. Нагадаємо, що американський сенатор є давнім критиком і Росії, і її лідера — і через це стабільно виступає за продовження та посилення санкцій проти Російської Федерації.

Дії Трампа послабляють Захід

Дії президента Сполучених Штатів Дональда Трампа послаблюють Захід і виступають проти інтересів Європейського союзу. Так розкритикував лідера США Міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель. «Кожен, хто прискорює зміну клімату, послаблює захист навколишнього середовища, той, хто продає зброю в зонах конфліктів і не хоче політично вирішувати релігійні конфлікти, ставить під загрозу мир у Європі», — наголосив голова МЗС Німеччини, назвавши політику адміністрації Дональда Трампа короткозорою. Зазначимо, що під час саміту Великої сімки в Італії лідерам країн так і не вдалось переконати президента США підтримати угоду з клімату 2015 року, яку підписали 195 країн світу. Канцлер Німеччини Ангела Меркель назвала результат саміту «неоднозначним» — за її словами, часи, коли Європа могла повністю покластися на Сполучені Штати, вже пройшли.

Нашим дітям: Цікавий захід і святкові подарунки

29 травня Територіальний центр соціального обслуговування Приморського району зібрав дітей з багатодітних сімей на свято. Хлопчиків і дівчаток чекали майстер-клас, частування, а також великі яскраві подарунки. Свято пройшло в бібліотеці №16 імені Лермонтова, і в цей день тут було особливо шумно і весело.

Круглий стіл «Освіта — Свідомість — Суспільство»

29 травня у прес-клубі «Право» відбувся круглий стіл-зустріч тематичної спрямованості «Освіта — Свідомість — Суспільство». У заході, організованому Одеською національною академією харчових технологій, взяв участь заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе, а також представники ВИШу та його студенти.

Комментарии закрыты