Президент підписав закон про КСУ

Президент Петро Порошенко підписав Закон «Про Конституційний Суд України», який був прийнятий Верховною Радою 13 липня. Про це повідомляє прес-служба глави держави.  Президент наголосив, що підписаний документ є складовою частиною судової реформи, яка спрямована на забезпечення права громадян України на справедливий суд. Порошенко відзначив дві принципові новації Закону. Перша — це прозорий конкурсний відбір кандидатів в судді до Конституційного суду. Друга — полягає в можливості будь-якої юридичної (за виключенням представників держави або місцевого самоврядування) чи фізичної особи подати скаргу до Конституційного суду.

Еволюція роботи надання адміністративних послуг

278 різних видів послуг — організацію саме такої роботи виконував за минулі півроку департамент надання адміністративних послуг Одеської міської ради. Про це під час апаратної наради в мерії, що відбулась 31 липня, повідомила директор департаменту Євгенія Абрамова. І в цій роботі можна прослідити певну еволюцію, зазначила вона.

Доручення міського голови щодо відновлення фасадів

Ще у лютому поточного року, відповідно до наказу Одеського міського голови, було прийнято рішення про комплексне відновлення фасадів у Воронцовському провулку, роботи з якого переважно вже завершені. Реалізація такого проекту вимагала взаємодії між різними управліннями та службами Одеської міської ради. Щоправда під час відпрацювання висунутих задач, виявили значну проблему, яка сьогодні стосується не лише Одеси, але й всієї України.

Низка проблем: пожежа на узбережжі

Крім іншого під час апаратної наради керівник 6 спецзагону ДСНС Одеської області Олександр Полохач доповідав про пожежу в ресторані «Хуторок біля моря», яка минулого тижня так вразила одеситів. Як було зазначено, існувала низка проблем із подолання пожежі: велика кількість автомобілів, через які було важко під’їхати, балони, що вибухали, а також проблема із водою для гасіння вогню. Таким чином під час апаратної наради розглянули поточні справи міста та проблеми, вирішення яких потребує співпраці в Одеській міській раді. перший заступник міського голови Анатолій Орловський вислухав звіти про роботи департаментів та управлінь та побажав всім продуктивного тижня.

Мітинг під мерією: одесити просять захистити тварин

31 липня під будівлею мерії зоозахисники виступили на підтримку тварин. Активісти вимагали від Верховної Ради збільшити міри покарання за жорстоке поводження з тваринами. Люди зібрали підписи під зверненням до президента, в якому закликали його затвердити законопроект про посилення кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.

Комментарии закрыты