Теракт у Кабулі: безліч загиблих та поранених 

Потужний вибух стався у Кабулі, столиці Афганістану, сьогодні — біля німецького посольства та президентського палацу. Вибуховою хвилею, у радіусі сотень метрів було пошкоджено будівлі. Кількість загиблих сягнула майже сотні людей, і понад триста осіб було поранено. Люди все ще продовжують надходити до лікарень. Трагедія сталася о 8:25 за місцевим часом. Як повідомляється, вибухівку було закладено в автомобіль. Жодне угрупування не взяло на себе відповідальність — а тому невідомо, якою була ціль атаки, яка вразила весь дипломатичний центр столиці. Нагадаємо, що останнім часом безпека в Афганістані погіршилась, а в нещодавніх нападах в країні винні Талібан та Ісламська держава.

Німеччина та Франція проти саміту в Туреччині

Німеччина та Франція виступають проти проведення у Туреччині саміту НАТО 2018 року. Про це повідомляють ЗМІ із посиланням на штаб-квартиру Альянсу. «Ми не хочемо підтримувати престиж Туреччини на міжнародному рівні», — цитують одного з дипломатів, який зазначив, що не можна допустити, щоб склалось враження, ніби Північноатлантичний альянс підтримує внутрішню політику уряду Туреччини. Таку позицію Франції та Німеччини підтримали також Данія, Канада та Нідерланди.  Саме через це НАТО було відхилено запрошення президента Ердогана провести саміт 2018 року в Туреччині. Скоріш за все зустріч лідерів країн-членів Альянсу відбудеться у Брюсселі — але остаточне рішення буде прийнято наприкінці червня.

Угода про асоціацію: Глава Уряду вимагає виконання умов

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вимагає від усіх міністерств забезпечити якнайшвидше виконання умов Угоди про асоціацію із Європейським Союзом, і наголошує на персональній відповідальності міністрів за виконання євроінтеграційних заходів. Про це Глава Уряду сказав у ході засідання Уряду. Він підкреслив, що звіти з виконання планів будуть розглядатися щомісячно.

Регіональне представництво Європейського банку реконструкції та розвитку

Європейський банк реконструкції і розвитку відкрив регіональний офіс в Одесі. Він стане вже третім представництвом ЄБРР за межами Києва і буде служити регіональним центром банку для південних областей України. Центри дозволять підвищити інформованість малого і середнього бізнесу про ті можливості, які існують в рамках ініціативи, і будуть виконувати функцію основних контактних центрів для малого бізнесу по всій країні.

Іра Олексійчук: подарувати дівчинці здоров’я

Батьки 11-річної Іри Олексійчук стукають у всі двері, щоб зібрати необхідну суму на лікування доньки. Всього пару місяців назад лікарі виявили у дівчинки внутрішньо-мозкове утворення на мозочку. Сім’я Іри переїхала з Криму в 2014 році, її мама і тато є військовими і, на жаль, не мають необхідні 60 тисяч доларів для проведення операції в ізраїльській клініці. Три роки тому Олексійчуки втратили домівку. Тепер вони готові боротись до останнього, аби не втратити набагато більше – свою маленьку донечку. І в цьому їм  потрібна термінова допомога.

Комментарии закрыты