Абонплата на газ — рішення призупинено

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, призупиняє дію рішення про введення абонентської плати на утримання газорозподільних мереж. «Рішення регулятора щодо впровадження тарифів на транспортування і розподіл природного газу буде припинено з метою забезпечення непідвищення загального рахунку для населення», сказано в повідомленні комісії.

Як повідомляє регулятор, рішення тимчасово призупинили задля додаткового опрацювання цього питання, з метою захисту населення та не підвищення загального рахунку». Зокрема, планують провести додаткові консультації з Кабміном, насамперед щодо поширення дії субсидій на послуги з транспортування газу. Детально це питання розглянуть на засіданні комісії, яке відбудеться 10 квітня. Нову систему оплати за газ планувалося запровадити з 1 квітня. Ціна за кубометр блакитного палива мала зменшиться, проте мали ввести обов’язкову фіксовану абонплату. Абонплата на розподіл для найбільш поширеного типу лічильника, яким користується близько 80% споживачів у країні, повинна була становити 92 грн на місяць. При цьому не було передбачено субсидії на абонплату. Напередодні президент України озвучив думку, що дія постанови про введення абонентської плати на утримання газорозподільних мереж повинна бути припинена.  

Народні обранці — головні питання

Народні депутати визначили приоритетні питання для розгляду у парламенті. Серед них — транспорт, енергоефективність, ЖКГ та охорона здоров’я.

Набу та ПРООН: студенти проти корупції

У вівторок, 4 квітня, в Одеському національному університеті імені І.І. Мечникова у рамках кампанії «Студенти проти корупції» відбулась зустріч зі студентами юридичного факультету та факультету журналістики. Такий захід реалізувало Національне антикорупційне бюро України спільно з Програмою розвитку ООН в Україні.

 Реставраційні роботи — ансамбль Воронцовського палацу
4 квітня в Одесі фахівці з Києва і Дніпра оцінювали стан знаменитих Воронцовського Палацу та колонади. Оскільки вже в 2017 році ці одеські пам’ятки очікує масштабна реставрація. Подробиці дізнаємося прямо зараз.

 

 

Комментарии закрыты