Військовий парад: підготовка до урочистостей

Міністр оборони України Степан Полторак перевірив хід підготовки особового складу, який залучається до військового параду, що відбудеться 24 серпня на головній вулиці столиці. На злітно-посадковій смузі аеродрому Київського державного авіаційного заводу «АВІАНТ» тривають загальновійськові тренування Маршу Незалежності. В урочистих заходах з нагоди святкування 26-річниці Незалежності України візьмуть участь 4,5 тисячі військовослужбовців представників Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, співробітників Національної поліції України. У святкових заходах участь також братимуть військові оркестри різних військових формувань. Наступного тижня репетиції парадних розрахунків та військової техніки відбудуться у столиці на Хрещатику.

Гройсман: пенсійний вік не підвищуватимуть

Уряд України не підвищуватиме пенсійний вік. Про це прем’єр-міністр Володимир Гройсман написав на своїй сторінці у  Facebook. «Підвищення пенсійного віку не буде. Цю позицію наш уряд відстояв в переговорах з МВФ, ця позиція закладена в основу пенсійної реформи. По досягненні 60 років людина зможе вийти на пенсію», — повідомив прем’єр. Він також зазначив, що в наступному році будуть виходити на пенсію люди 1958 року народження. «Попередні розрахунки показують, що до 90% з них сумлінно працювали все своє життя і мають необхідний стаж і навіть більше. Тобто, переважна більшість 60-літніх український зможуть без проблем оформити пенсію за віком», — підкреслив Гройсман.

Зірване засідання: скандал з питання абонплати за газ

Голова Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, Дмитро Вовк достроково закрив засідання комісії через скандал з питання введення абонплати за газ для населення. Про це повідомляє РБК-Україна. Як повідомляється, представники профспілкових організацій, які брали участь у засіданні, зажадали від комісії не приймати рішень з питання абонплати за розподіл газу. На початку засідання Вовк пояснив, що на сьогоднішньому засіданні комісії не розглядається зміна або коригування тарифів, а розглядається можливість публікації на сайті відомства проекту змін до методики розрахунку тарифів.  Проте в ході представлення проекту, учасники профспілкових організацій зажадали від Вовка пояснити суть введення абонплати за розподіл газу. При цьому продовжували наполягати на негативних наслідках прийняття такого рішення, так і не надавши Вовку можливості висловитися. Після чого глава регулятора прийняв рішення про закриття засідання.

Нагадаємо, в квітні Нацкомісія скасувала своє рішення про введення абонплати за газ для населення, прийняте раніше. Проти введення такої плати виступили не тільки депутати-члени профільного парламентського комітету, але і прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Також скасування скандального рішення зажадав президент України Петро Порошенко.

Одеське відділення Антикорупційного бюро

В Одесі, на Канатній, 83 відкрили третє і поки що останнє територіальне відділення Національного антикорупційного бюро України, дія якого розповсюджуватиметься не лише на Одеську області, а на весь Південний регіон України. З цієї нагоди провели брифінг, на якому був присутній директор відомства Артем Ситник, який зазначив, що сьогоднішній день можна вважати останнім днем формування Національного Антикорупційного бюро України.

Стартував книжковий фестиваль «Зелена хвиля»

3 серпня в Одесі стартував 21-й книжковий форум «Зелена хваля». Ця щорічна масштабна подія обєднує в нашому місті видавців, книгорозповсюджувачів, письменників і читачів. Чотири дні насичені різноманітними заходами: дискусіями, презентаціями, зустрічами з письменниками, виставками. І звісно, поціновувачив друкованого слова чекає книжковий маркет на Дерибасівській під відкритим небом. Традиційно відкрив фестиваль славетний одесит Михайло Жванецький.

Комментарии закрыты