Яків Шехтер: зустріч з письменником в Одесі

5-го липня в Одеській Обласній бібліотеці ім. М. Грушевського відбудеться зустріч з письменником Яковом Шехтером. Як відомо, ізраїльський прозаїк Яків Шехтер впевнено увійшов в єврейську літературу в кінці 20-го століття. Захоплюючі сюжети, непередбачувані характери, несподівані паралелі – реальність творів Шехтера багатовимірна і насичена. В його оповіданнях і повістях буденне і житейське нерідко пронизане гротеском і сусідить з містикою каббали. Справді новаторським є прагнення письменника вирішити теологічне завдання – побачити Вищу присутність в зіткненні і переплетенні людських доль. Зустрітися з одним з найвідоміших письменників сучасності ви зможете 5 липня о 18.00 в бібліотеці імені Грушевського. Вхід вільний!

«Теплі кредити»: умови Приватбанку

«Теплі кредити» все більше викликають інтерес серед українського населення. Це державна програма, яка спрямована на виділення кредиту на енергозберігаючі матеріали та обладнання. При цьому держава частково відшкодовує учасникам програми суму кредиту. Отримати кредитні кошти через державні банки можуть як фізичні особи, так і ОСББ. У прес-центрі Одесит представники ПриватБанку розповіли про переваги фінустанови.

Варто відзначити, що за час роботи «теплих кредитів» ними скористалися близько 200 тис. домогосподарств.

Карантинний узвіз — новий street art об’єкт

Автори проектів онлайн-платформи «Соціально активний громадянин» продовжують дивувати своєю оригінальністю і бажанням зробити Одесу ще красивіше. Карантинний спуск — відоме кожному одеситу місце, яке завдяки ідеї художника Олексія Шкурата і директору «Фонду розвитку Одеси» Юлії Пархоменко може дійсно вдихнути нове життя. На узвозі планують розмістити арт-лавки, арт-урни, арт-ліхтарі, забезпечити місце пандусами для колясок, побудувати дитячий майданчик, відремонтувати дорожнє покриття, сходи і підпірні стіни, а також знов розписати їх малюнками. У 2014 році Карантинний спуск вже наблизився до того, щоб стати арт-об’єктом. Завдяки художній студії Peach на його стінах з’явилися силуети людей, що прогулюються, однак за три роки вандали встигли привести малюнки в жахливий стан, а фрагменти стін прийшли в непридатність.

Автори проекту впевнені, що на сьогоднішній день Карантинний спуск — пам’ятка про яку говорить вся Україна. Малюнки на спуску встигли облетіти всі соціальні мережі, а через саме місце проходять туристичні маршрути. Оновлений Карантинний узвіз зможе стати новим привабливим місцем, як для одеситів, так і для наших гостей. Також, ми нагадуємо, що активне голосування на онлайн-платформі «Соціально активний громадянин» вже почалося. Кожен одесит може проголосувати максимум за 5 проектів і тим самим зробити свій внесок у зміни міста.

Проект «Штормгласс»: презентація унікальної інсталяції

Створення унікальної інсталяції, всередині якої знаходиться прилад, що реагує на зміни погоди — для залучення більшої кількості туристів та в якості подарунка для громадян міста. Такий проект презентував Максим Астахов. Автор пропонує встановити 4 ємності по 54 літри у кожному з 4 районів Одеси. «В нашому місті повинно бути набагато більше об’єктів, по своїй суті дійсно унікальних, що привертають увагу», — підкреслив Максим Астахов на своїй презентації в прес-центрі «Одесит». «Одеса повинна бути першою, і в створенні Штормглассу також».

Поліція Одеси: діти та безпека

Безпека всього міста розпочинається з безпеки дітей. Саме тому 3 липня поліція Одеси провела спеціальний захід в оздоровчо-спортивному комплексі «Вікторія». Діти разом із поліцейськими повторили правила дорожньої та побутової безпеки, ознайомились з роботою патрульного поліцейського і навіть мали змогу посидіти у справжньому патрульному автомобілі.

Комментарии закрыты