Охорона правопорядку у День міста

Спокійно і урочисто, без будь-яких безпорядків, пройшов День міста 2-го вересня. В цей день, не дивлячись на велику кількість святкових заходів, мер Одеси Геннадій Труханов особисто проінспектував готовність підрозділів охорони порядку. Перед проведенням завершального гала-концерту, Одеський міський голова відвідав інструктаж частин муніципальної безпеки, Національної поліції та спецпідрозділів, які вийшли і виїхали на захист одеситів і гостей Одеси-іменинниці від можливих правопорушень під час масових заходів.

Подарунки Одесі: Центр інтегрованих послуг

2 вересня Одеса отримала безліч подарунків на свій день народження — і одним з них стала презентація довгоочікуваного Центру інтегрованих послуг.

Одесі 223: як вітали іменинницю

У свій день народження Одеса отримала привітання з усіх куточків земної кулі. Так іменинницю привітали представники всіх дипломатичних місій, що знаходяться в місті, почесні громадяни Одеси та ті, хто приїхав з інших міст України.

До Дня міста концерт грецького філармонійного оркестру

В театрі опери та балету відбувся святковий концерт солістів та музикантів муніципального філармонійного оркестру міста Амфілохія. Це один з подарунків до дня народження Одеси від грецької громади міста. Благодійна організація «Фонд Бумбураса», яка заснована підприємцем, меценатом, греком Пантелеймоном Бумбурасом, веде активну громадську, миротворчу діяльність в Україні, підтримує регіональні програми у сферах освіти, науки, спорту, культури та мистецтва. Фонд та його керівник піклується про подальше зближення дружніх народів України та Греції. На концерті були присутні мер Одеси Геннадій Труханов, представники дипломатичної місії та муніципалітету грецького міста Амфілохія.

Комментарии закрыты