Пленарне засідання: що планують розглядати

Народні депутати повернулись з літніх канікул і 5 вересня відкрилась сьома сесія Верховної Ради України восьмого скликання. На пленарному засіданні Голова українського парламенту зазначив, що у планах — розгляд освітньої, судової, пенсійної та медичної реформи, а також ухвалення бюджету України на наступний рік. Також з нагоди початку нової сесії до парламентаріїв України звернувся прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Він зазначив, що нова сесія — це нова можливість, оскільки сьогодні саме від парламенту залежить майбутнє мільйонів українців.

Зарплата та пенсія. Нова парламентська сесія

Лідер Радикальної партії пропонує розпочати нову парламентську сесію з вирішення нагальних проблем українців. Зокрема – з підняття зарплат і пенсій. Як зазначив пан Ляшко, його політична сила раніше вже пропонувала власний план, для подолання цих проблем. Мінімальну зарплату політик пропонує підняти до 5000 грн вже з 1 жовтня. Відповідний законопроект фракція Радикальної партії вже зареєструвала та вимагає прийняти найближчим часом. Також Ляшко наголосив, що його команда має альтернативу урядовим проектам медичної, пенсійної та земельної реформ.

Друге читання: реформа освіти

5 вересня у другому читанні народні депутати розглянуть проект закону Про освіту. Міністр освіти України Лілія Гриневич зазначила, що ця подія — довгоочікувана, оскільки закон охоплює всі грані освіти. Зокрема міністр підкреслила, що закон має дуже важливі реформаторські кроки, пов’язані з реформою загальної середньої освіти, а також пропонує нові інституційні можливості, аби поєднати між собою систему освіти та ринок праці. Так прийняття такого закону є дуже важливим для України.

Унікальна клініка : урочисте відкриття до Дня міста

Ультрасучасна стоматологічна клініка, оснащена за останнім словом техніки, відтепер з’явилася в нашому місті. Будівництво Університетської стоматологічної клініки Міжнародного гуманітарного університету почалося відносно недавно — в грудні 2016 року, і сьогодні сучасний медичний заклад готовий зустрічати пацієнтів. Університетська стоматологічна клініка — не просто лікувальний заклад, в якому працюють висококваліфіковані лікарі-стоматологи, а й відтепер це потужна навчальна база для майбутніх стоматологів — тут розташуються навчальні аудиторії та лабораторії для зубних техніків, в яких студенти під керівництвом досвідчених наставників будуть на практиці напрацьовувати навички роботи і вдосконалювати свою лікарську майстерність. На урочистому відкритті закладу побував міський голова Геннадій Труханов.

Жіноча колонія: гуманітарна допомога

Жіноча Чорноморська виправна колонія №74, а точніше будинок дитини, в якому виховуються дітки засуджених, поповнився медикаментами, памперсами і різноманітними смаколиками. Таку гуманітарну допомогу дітям, матері яких перебувають у місцях позбавлення волі, надала громадська організація «Людська гідність». За словами медиків установи, зараз така допомога як ніколи доречна: адже настала осінь — час простудних захворювань. Крім того, представники благодійного фонду «Людська гідність» відвідали і школу-інтернат №7 для дітей з церебральним паралічем. Там директор розповіла про насущні проблеми, з якими благодійники пообіцяли по можливості розібратися.

Комментарии закрыты