Чорногорія офіційно вступила до НАТО

Невелика балканська держава Чорногорія з 5 червня офіційно стало членом НАТО. Урочисті заходи в Брюсселі заплановані на середу, 7 червня. Біля представництва НАТО в Брюсселі відбудеться церемонія підняття прапора нового учасника Альянсу. Заявку на членство в Альянсі Чорногорія подала ще в 2015 році. Держава має в своєму розпорядженні порівняно невеликий військовий бюджет — близько 60 млн доларів. Як очікується, поява в числі учасників Альянсу Чорногорії не зробить істотного впливу на політику НАТО. Набагато більше значення подія має для самої Чорногорії, оскільки таким чином вона продемонструвала розрив колись дуже тісних зв’язків з Росією. «Ми раді сьогодні за Чорногорію, яка відтепер офіційно член НАТО! — прокоментувала подію народний депутат України Ірина Геращенко. «Переконана, Україна і Грузія повинні стати 30-м і 31-м членом НАТО. Такою я бачу свою мету як політика». Нагадаємо, в 2017 році відзначається 20-річчя Хартії про особливе партнерство України і НАТО. У Раді вважають, що прагнення України до членства в Північноатлантичному альянсі має бути закріплено на законодавчому рівні.


«Ісламська держава» взяла на себе відповідальність за теракт у Лондоні

Терористичне угрупування «Ісламська держава» взяло на себе відповідальність за теракт, здійснений в ніч на 4 червня в Лондоні. Про це повідомляє агентство Reuters. Це був третій бойовий напад у Великобританії менш ніж за три місяці, говориться в повідомленні інформаційного агентства. Нагадаємо, кількість жертв теракту в Лондоні в ніч на 4 червня збільшилася до 7, постраждали 48 осіб. Перший теракт стався на Лондонському мосту близько 22.00 за місцевим часом. Білий фургон на великій швидкості наїхав на пішоходів. Відразу стало відомо про двох загиблих і п’ятьох постраждалих. Міст перекрили з обох сторін, поліція почала евакуювати людей. Після наїзду на пішоходів на мосту фургон попрямував в сторону ринку Боро. Там терористи кинули фургон і напали на перехожих. Очевидці також інформували про інтенсивну стрілянину і про те, що один з озброєних холодною зброєю людей забіг в ресторан і влаштував там різанину. Те, що відбулося офіційно визнали терактом. Поліція затримала 12 підозрюваних у причетності до нападів.

Олег Ляшко відвідав Одеську обласну клінічну лікарню

8 мільйонів гривень для Одеської обласної клінічної лікарні. Саме таку суму за ініціативою Радикальної партії виділив Кабінет Міністрів закладу на ремонт та придбання устаткування. Урочисто вручити сертифікат на цю значну суму та іменні подарунки приїхав сам лідер Радикальної партії Олег Ляшко.


В Українському театрі відбулась 100-а вистава «Дамський майстер»

CТУДИЯ: Улюблена багатьма одеськими театралами комедія в стилі танго «Дамський майстер» за п’єсою французького комедіографа Жоржа Фейдо відзначає в цьому році десяту річницю свого успішного життя на сцені Одеського українського академічного музично-драматичного театру ім Василька.  3-го червня васильківці зіграли соту виставу, і 100 разів на сцену виходив незмінний зірковий склад акторів. Наша знімальна группа встигла поспілкувалася практично з усіма виконавцями перед ювілейною виставою.

 

Комментарии закрыты