Особливе свято для особливих дітей. Допомога військовим з обласного бюджету Федерація футболу з новим президентом. Це флеш-новини. В студії Мирослава Сільчук. Вітаю вас.

Особливе святодля особливих дітей

«До нас приходять гості і приносять щастя» — з такими словами вихованки Одеського будинку-інтернату для дівчаток зустрічають своїх гостей. Бачити нові обличчя, і просто відчувати підтримку і турботу — це вже для них свято. Адже для цих дівчаток важливі ті непідробні враження та емоції, які вони можуть переживати в такі моменти і відчувати себе улюбленими дітьми. Тому концерт організований колективом вихователів на чолі з директором і за безпосередньої участі вихованців інтернату був призначений для кожного, хто в цей день зміг прийти на зустріч з цими особливими дітьми. На запрошення відгукнулася і наша знімальна група.

Запобігання насильства в сім’ї

Насильство в сім’ї. Цій темі був присвячений круглий стіл, який відбувся 5 березня в Одеській міській раді. На зустрічі були присутні представники служби у справах дітей, кримінальної міліції, департаменту праці та соціального захисту населення, працівники освіти та громадські організації. Які рішення по запобіганню насильства в сім’ях були прийняті на нараді, — далі у сюжеті.

Допомога військовим — 15 мільйонів з обласного бюджету

Одеська обласна рада виділятиме щомісячну допомогу військовим та їх сім’ям. У ході чергової сесії депутати затвердили нову редакцію програми підтримки малозабезпеченого населення. На реалізацію програми в цьому році з обласного бюджету планують виділити 15 мільйонів гривень.  Тепер сім’ї загиблих у зоні АТО отримуватимуть з обласного бюджету по дві тисячі гривень щомісячно. Учасники АТО, що отримали поранення і стали інвалідами, — по тисячі гривень на місяць, а діти військових, які служать в зоні АТО, — по 300 гривень в місяць. Програма також передбачає забезпечення мобілізованих обмундируванням. Для цього кожен мобілізований отримає допомогу в розмірі три тисячі гривень.  Крім цього, до Дня Перемоги півтори тисячі ветеранів війни, учасників бойових дій та інвалідів війни отримають разову допомогу у розмірі одна тисяча гривень.

Ситуація в банківській сфері

Населення України з початку 2014 забрало з банків вже 144 мільярди гривень своїх вкладів. Про це на засіданні Верховної Ради розповіла голова Нацбанку Валерія Гонтарєва, виступаючи зі звітом щодо ситуації в банківській сфері. Гонтарєва також зазначила, що подальші банкрутства банків призвели до того, що, по суті, банківська система втратила майже 200 мільярдів гривень, а це майже 9 відсотків нашого ВВП. Крім того,  Голова Нацбанку, виступаючи у Раді заперечила неконтрольовану емісію гривні й заявила про її скорочення.

Закінчити виступ главі Нацбанку так і не вдалося. Депутати на чолі з лідером Радикальної партії Олегом ляшко оточили трибуну і почали скандувати «Ганьба!» та » У відставку!». Голова парламенту Володимир Гройсман намагався заспокоїти депутатів, але безуспішно. В результаті Гонтарєва покинула трибуну. Повний текст доповіді згодом опублікували на офіційному сайті НБУ.

Новий президент ФФУ

Федерація Футболу з новим президентом. Ним став народний депутат України Андрій Павелко. В результаті таємного голосування бюлетенями переможець набрав 122 голоси. Його конкуренти: Ярослав Грисьо та Ігор Коломойський – 7 та 8 голосів відповідно. Головуючий на Конгресі віце-президент УЄФА Григорій Суркіс сказав, що таким чином делегати Конгресу виправили помилку, якої припустилися два з половиною роки тому під час виборів попереднього очільника федерації. Новообраного президента Суркіс назвав одним із кризових менеджерів, якого сьогодні потребує український футбол.

Це вся інформація, яку ми встигли підготувати на цю годину. О 20.30 дивіться детальніше про ці та інші події. А я прощаюся з вами до понеділка. Гарних вам вихідних.

Комментарии закрыты