Безвіз для України: Клімкін подякував нардепам

Міністр закордонних справ Павло Клімкін, виступаючи у залі парламенту,  висловив вдячність всім, хто доклав зусиль для виконання реформ, які були необхідні для отримання вчорашнього рішення — надання Україні безвізового режиму. Він також подякував всім народним депутатам за їхню «особисту заангажованість у прийнятті необхідних рішень». Міністр зазначив, що учора це було прогнозоване, але тим не менше емоційне рішення.

Міністр зокрема повідомив, що безвізовий режим буде працювати для 30 країн — це 26 країн-членів ЄС. Для Великобританії та Ірландії існує окрема візова практика. І чотири країни, які доєдналися до Шенгенської зони це — Норвегія, Ісландія, Швейцарія і Ліхтенштейн.

Процес репрофайлінгу облігацій внутрішньої державної позики

Процес репрофайлінгу облігацій внутрішньої державної позики, запланований на 2017 рік і визначений пріоритетним з боку всіх гілок влади, має бути завершений до кінця року, оскільки від цього залежить залучення додаткових 15 млрд грн на фінансування дорожніх робіт. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

Міський голова поділився перспективами розвитку Малиновського району

Напередодні Одеський міський голова Геннадій Труханов в Малиновській районній адміністрації зустрівся з жителями району. В ході зустрічі мер Одеси розповів про перспективи розвитку району та відповів на питання містян. Так, міський голова розповів про масштабне впорядкування району Черьомушек. Рішенням виконкому затверджено комплексні схеми тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та благоустрою територій в межах вулиць: Святослава Ріхтера, Кордонної, Іцхака Рабина, Радісна, Гастелло, площі Дерев’янко, а також уздовж вул. Ак. Філатова. Кількість торгових точок значно зменшиться, решта — будуть реконструйовані і приймуть новий сучасний вид. Ще одним важливим напрямком є ​​благоустрій парків культури і відпочинку. В центрі уваги — Парк ім. Савицького та парк біля аеропорту площею близько 50 гектарів. Ну a більше інформації про впорядкування району — розкажемо у наступних випусках.

Ярмарок вакансій: працевлаштування студентів ОНАХТ

Річ, яка хвилює кожного студента або абітурієнта найбільше — це майбутнє працевлаштування. Ярмарок Вакансій Одеської Національної Академії Харчових Технологій допомагає знайти місце роботи або ж практики, дбаючи про інтереси кожного, хто вчиться у ВИШі. Подібні заходи дуже популярні серед студентів, які проявляють інтерес до свого майбутнього і бажають реалізувати себе на професійній ниві. Про практику і стажування у великих країнах світу, шанси на працевлаштування та попит на професії — дивіться далі.

Комментарии закрыты