Подорожі до Європи мають стати більш доступними для українців

Президент Петро Порошенко наголошує, що після отримання безвізового режиму для українських громадян, робота не припинятиметься і влада зробить все для того, щоб подорожі до Європи стали більш доступними для українців. Під час зустрічі з президентом Національної академії наук України Борисом Патоном та молодими вченими Глава держави нагадав, що вчора відбулась непересічна подія. Наполеглива праця українських дипломатів, народних депутатів, експертів щодо отримання Україною режиму візової лібералізації принесла успішні результати, зазначив він.

Процес репрофайлінгу облігацій внутрішньої державної позики

Процес репрофайлінгу облігацій внутрішньої державної позики, запланований на 2017 рік і визначений пріоритетним з боку всіх гілок влади, має бути завершений до кінця року, оскільки від цього залежить залучення додаткових 15 млрд грн на фінансування дорожніх робіт. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді.

Демонртаж «юніпаркерів» в Одесі

Вранці, в центральній частині міста під контролем ГУНП в Одеській області працівники департаменту муніципальної безпеки спільно з житлово-комунальним сервісом здійснювали демонтаж «юніпаркерів». Напередодні літнього сезону усі власники кафе, готелів, інших закладів або співвласники житлових будинків отримали припис Головного управління національної поліції в Одеській області – прибрати з паркувальних місць засоби, які обмежують рух або зупинку транспорту, так звані «юніпаркери». Але до необхідності виконання дослухалися – одиниці. Тому, сьогодні з ранку поліцейськи почали примусово здійснювати демонтаж фізичних перешкод, які знаходились, як на проїзній частині так і на тротуарах. Поліцейські акцентують увагу, що на проїжджій частині забороняється встановлення предметів, що перешкоджають проїзду або паркуванню транспортних засобів, за винятком випадків: оформлення дорожньо-транспортної пригоди, виконання дорожніх робіт або робіт, пов’язаних із зайняттям проїжджої частини, обмеження або заборони руху транспортних засобів і пішоходів у випадках, передбачених законодавством.

Звіт Малиновської районної адміністрації

Щорічно всі районні адміністрації звітують перед громадою міста про результати своєї роботи. Так, 6 квітня 2017 року в Малиновській районній адміністрації відбувся щорічний звіт про діяльність райадміністрації за 2016 рік. На звіті були присутні жителі і керівники підприємств Малиновського району, депутати Одеської міської ради, а також мер Одеси Геннадій Труханов.

 

Комментарии закрыты