«Манчестер Юнайтед» прибув до Одеси

Гравці англійського клубу «Манчестер Юнайтед» прибули до Одеси.  О 15:45 літак зі спортсменами сів на одеському літовищі. При чому мова йде про Boeing 767. Подібний лайнер Міжнародний аеропорт Одеси приймає вперше. Як раніше повідомлялось, аеропорт не сертифікований для прийому літаків такого класу, однак правила експлуатації передбачають можливість його обслуговування, що і було успішно зроблено. Всесвітньо відомі зірки з «Манчестеру» доволі швидко пройшли до своїх автобусів. На землі їх вже чекали десятки фанатів із символікою улюбленого клубу. Нагадаємо, 8 грудня «Манчестер Юнайтед» і луганська «Заря» зійдуться у матчі розіграшу кубку Ліги Європи на стадіоні «Чорноморець». Наразі вже всі квитки на матч розпродані.


Сесія міськради розпочалась з урочистостей з нагоди Дня самоврядування

День місцевого самоврядування відзначають сьогодні в Україні. Перед початком 12 сесії Одеської міськради мер Геннадій Труханов і глава облради Анатолій Урбанський урочисто нагородили переможців другого етапу конкурсу «Кращий службовець органів місцевого самоврядування». Геннадій Труханов привітав співробітників міської ради з їх професійним святом, побажавши їм, як і раніше, працювати на благо одеситів.

Одесити зможуть отримати компенсацію за кредитами на енергозберігаючі роботи

Компенсацію за кредитами на енергозберігаючі роботи зможуть отримати одесити. Депутати міськради в ході сесії затвердили Міську цільову програму відшкодування частини кредитів, отриманих об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, органами самоорганізації населення, фізичними особами на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції та модернізації багатоквартирних будинків, інших об’єктів житлового фонду в Одесі на 2017-2018 роки. Згідно з цією програмою одесити зможуть отримати часткову компенсацію, якщо вони візьмуть кредит на проведення заходів з енергозбереження. Також депутати затвердили комплексну програму будівництва і розвитку соціальної та інженерної інфраструктури міста Одеси на 2017-2019 роки та затвердили план дій для сталого енергетичного розвитку міста Одеси до 2030 року.

Міський бюджет компенсує 40% витрат на харчування школярів

Місто компенсує витрати на харчування школярів. Про це також стало відомо 7 грудня в ході сесії Одеської міськради. На державному рівні діє рішення про розподіл коштів, необхідних на харчування учнів та вихованців в закладах освіти. Так, місто компенсує 40% витрат від загальної вартості харчування школярів. Йдеться про харчування учнів 1-х та 4-х класів. Таким чином, це дозволить молодим батькам заощадити значну частину сімейного бюджету. Учням 1-х та 4-х класів повернули гаряче харчування. Система харчування учнів старших класів переглянута відповідно до даних соцопитування одеситів. Замість гарячих обідів в раціоні школярів будуть переважати сезонні овочі і фрукти, а також хлібобулочні вироби.

Недобудови Одеси — «заморожене» житло

Проблема недобудов характерна безпосередньо для країн СНД. Виходячи зі світового досвіду, недобудовані об’єкти виглядають масштабніше — до них відносяться тунелі, автостради, аеропорти і магістралі. Тобто, об’єкти, внаслідок «заморозки» яких не страждають окремі громадяни, які вкладають, інколи навіть останні гроші, у своє майбутнє житло.  Недобудовані житлові будинки и довгобуди залишаються особливо актуальною темою для України, і зокрема, Одеси. Сьогодні, при покупці житла, люди, перш за все, боятися зупинки будівництва об’єкта, яка буде тривати роками. На вулиці Одеси ми вийшли із питанням «Що робити інвесторам, якщо будівництво будинку «заморозили».

 

Комментарии закрыты