Україна-ЄС: ключові теми саміту

Ключовими темами саміту Україна-ЄС, проведення якого заплановане на 12-13 липня в Києві, буде прогрес реформування в Україні, конфлікт на Донбасі, зокрема реалізація Мінських угод, незаконна анексія Російською Федерацією Криму, а також регіональна та міжнародна ситуація. Відповідну інформацію оприлюднено на сайті Ради Європейського Союзу. У повідомленні зазначено, що Європейський Союз на 19-му саміті Україна-ЄС буде представлений президентом Європейської ради Дональдом Туском і головою Європейської Комісії Жан-Клодом Юнкером. Україну представлятиме президент Петро Порошенко.

Борислав Розенблат: комітет схвалив подання генпрокурора

Комітет Верховної Ради схвалив подання генерального прокурора України Юрія Луценка щодо зняття недоторканності, затримання і арешту народного депутата від БПП Борислава Розенблата. Комітет вважає, що згадане подання є законними, вмотивованими, достатніми і обґрунтованими. «Висновки будуть відправлені голові «Верховної Ради» і розглянуті Верховною Радою в установленому законом порядку», — зазначив в.о. голови регламентного комітету парламент Павло Пинзеник. Жоден з членів комітету не виступив проти цих рішень, але троє з них утрималися під час голосування щодо схвалення можливого затримання та арешту Розенблата. Нагадаємо, що сьогодні ГПУ показала відеодокази хабаринцтва Розенблата, який заявив що вони змонтовані, причому за велику суму бюджетних коштів. Утім, він стверджує, що готовий бути арештованим і доводити свою правоту у суді, а на засідання парламенту, на якому буде вирішуватися його доля, обіцяє принести свої паспорти.

Укргазвидобування: СБУ та ГПУ проводять обшуки

Служба безпеки України і Генеральна прокуратура в п’ятницю здійснюють обшуки в офісі ПАТ «Укргазвидобування», повідомив голова правління компанії Олег Прохоренко на своїй сторінці у Facebook. За його словами, обшуки пов’язані з проведенням робіт з інтенсифікації свердловин іноземними підрядниками в особі румунської Tacrom і «Белоруснефть», завдяки яким УГВ зуміло наростити видобуток газу за підсумками першого півріччя. Голова Укргазвидобування зазначив, що компанія співпрацює з правоохоронними органами, надасть необхідні документи, але дії СБУ і ГПУ негативно впливають на продуктивність роботи підприємства.

Програма «Здоров’я»: безкоштовні медикаменти

І до новин Одеси. Всього три дні реалізації програми «Здоров’я» в міській клінічній лікарні №11 і вже більше 40 ургентних хворих отримали безкоштовні медикаменти. Поки що така можливість є у пацієнтів 1 і 11 лікарень. 7 липня міський голова Геннадій Труханов проінспектував якість реалізації програми.

Школа №76: облагородження території

Крім того, мер Одеси Геннадій Труханов поспілкувався з директором школи №76, яка звернулася з проханням очистити територію навколо навчального закладу. Міський голова доручив представникам профільних департаментів зайнятися цим питанням і вже до нового навчального року привести територію в належний вигляд.

Дитячий центр: допомога багатодітним родинам

Сьогодні в Одесі існує певний дефіцит позашкільних розвиваючих занять для дітей різного віку, адже самих дітей набагато більше, ніж можуть обслужити державні структури. І найбільше від такої ситуації страждають багатодітні родини, яких сьогодні в нашому місті налічується близько 4 тисяч. Саме для допомоги таким сім’ям у рамках онлайн-платформи «Соціально-активний громадянин» і було створено проект «Дитячий центр «МногоДетки»». Бюджет проекту — 690 тисяч гривень, в які входить ремонт та оснащення спеціального приміщення, де маленькі одесити матимуть змогу безкоштовно займатися мистецтвом, навчатися мовам та комп’ютерній грамоті.

Комментарии закрыты