Вітаю. В ефірі «Вісті Одеса флеш». Тиждень почався із гучних новин. Детальніше про це – в нашому випуску.

«Все набридло». Саакашвілі йде у відставку

Дві значні відставки за один день. Одеська область залишилася без головного поліцейського та … губернатора. Про своє рішення піти Михеїл Саакашвілі заявив на фоні будівлі морського вокзалу, де досі не збудовано новий Митний простір. Саме порушені обіцянки від Президента стали причиною відставки, заявив Саакашвілі. А останньою краплею назвав електронні декларації, де люди влади декларували мільйонні статки лише готівкою. При цьому грузинський політик заявив, що йти повністю не збирається, а планує розпочати новий етап боротьби. Щоправда, який саме – не уточнив.

Гіоргі Лорткіпанідзе попрощався з одеситами

Гіоргі Лорткіпанідзе також залишає посаду очільника обласної поліції. Відповідне звернення опубліковано на сайті головного управління Нацполіції Одеської області. Зокрема, Лорткіпанідзе  відзвітував про те, що протягом декількох місяців відзначається зниження всіх видів злочинності. A своє рішення залишити пост генерал поліції, серед усього іншого, пояснив складною кадровою ситуацією в управлінні. За його словами, після проведеної оптимізації головне управління поліції залишилося без 40% особового складу. Лорткіпанідзе наголосив, що робив значні зусилля для поліпшення ситуації, втім вони не привели до істотного прогресу. На завершення свого звернення він заявив, що як громадянин України залишається на службі Української держави і верховного головнокомандуючого. Зазначимо, що тимчасово виконуючим обов’язки голови обласного управління Нацполіції став заступник Лорткіпанідзе, майор поліції Вадим Могила.

3 мільйони туристів відвідали Одесу за 10 місяців 2016 року

За 10 місяців нинішнього року Одесу відвідали понад 3 мільйони туристів. Про це під час апаратної наради повідомила директор департаменту культури та туризму Одеської міської ради Тетяна Маркова. Так, згідно з різними підрахунками, Одеський аеропорт прийняв 850 тисяч чоловік, два з половиною мільйони було відправлено з залізничного вокзалу. За даними «Kyivstar», за 10 місяців в місті зареєстровано 2 млн 700 тисяч туристів. Як і раніше, в основному Одесу відвідують внутрішні туристи — 84%, сегмент білоруських і російських туристів склав майже 7%, трохи більше одного відсотка прибули до нашого міста з Польщі та Китаю. Цифри не остаточні, — запевняють в мерії і більш повну картину можна буде визначити в кінці року

Міський голова Геннадій Труханов повідомив, що туристичний знак Одеси «якір-серце» з’явиться в містах-побратимах Одеси Хайфі і Регенсбурзі. Доручення про проведення переговорів щодо місця встановлення символу, було дано департаменту міжнародних зв’язків та департаменту культури і туризму Одеської міськради.

У мерії відзвітували щодо бюджету

В ході засідання апаратної наради директор департаменту фінансів Світлана Бедрега прозвітувала про поточний стан міського бюджету. За даними відомства, за 10 місяців в бюджет міста надійшло 3 мільярди 404 мільйони гривень. Що складає 87% від річного плану і планові показники виконані на 106%.

«Північ-південь»: транспортна розв’язка під важливий проект

З 1 листопада управління дорожнього господарства Одеської міськради приступило до робіт з капітального ремонту транспортної розв’язки на перехресті вулиць Балківської — Отамана Головатого — Одарія — Чорноморського козацтва. У зв’язку з проведенням робіт тимчасово змінюється схема організації дорожнього руху в районі Пересипського мосту та вносяться зміни у роботу громадського транспорту. Міський голова Геннадій Труханов доручив очільникам профільних відомств підготуватися та здійснити необхідні роботи у максимально короткий час.   Фактичне перекриття руху транспорту в районі Пересипського моста планується з 20 листопада.

Путівка в Єгипетвід житлового комплексу «Острова»

Житловий комплекс «Острова» по вулиці Марсельської — це не тільки комфорт, якість і демократичні ціни, а й приємні сюрпризи для інвесторів. 5 листопада ЖК Острови вже втретє провів унікальну акцію серед власників квартир — розіграш путівки в теплі країни на двох. Інвестори які придбали квартиру в жовтні отримали шанс відправитися в Єгипет в чотиризірковий готель. Після розіграшу путівки, відбулася ще одна традиційна акція — великий осінній суботник — «приведи сина» — посади дерево! ». Подробиці дізнаємося у наших кореспондентів.

Наразі у мене все. Ми продовжуємо слідкувати за подіями, до нових зустрічей.

Комментарии закрыты