Мої вітання. Як завжди о цій порі флеш-новини. Коротко про головне – в найближчі 10 хвилин.

Президент про відставку Саакашвілі

Президент України Петро Порошенко прийме відставку Михеїла Саакашвілі з посади голови Одеської облдержадміністрації після того, як її схвалить Кабмін. Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на прес-службу Адміністрації президента. «Якщо Кабінет міністрів України внесе подання, президент України підпише відставку Саакашвілі. При цьому буде проаналізовано справжні підстави для його звільнення», — повідомили в прес-службі АПУ.

«Все набридло». Саакашвілі йде у відставку

Нагадаємо про своє рішення піти Михеїл Саакашвілі заявив на фоні будівлі морського вокзалу, де досі не збудовано новий Митний простір. Саме порушені обіцянки від Президента стали причиною відставки, заявив Саакашвілі. А останньою краплею назвав електронні декларації, де люди влади декларували мільйонні статки лише готівкою. При цьому грузинський політик заявив, що йти повністю не збирається, а планує розпочати новий етап боротьби. Щоправда, який саме – не уточнив.

Гіоргі Лорткіпанідзе попрощався з одеситами

Гіоргі Лорткіпанідзе також залишає посаду очільника обласної поліції. Відповідне звернення опубліковано на сайті головного управління Нацполіції Одеської області. Зокрема, Лорткіпанідзе  відзвітував про те, що протягом декількох місяців відзначається зниження всіх видів злочинності. A своє рішення залишити пост генерал поліції, серед усього іншого, пояснив складною кадровою ситуацією в управлінні. За його словами, після проведеної оптимізації головне управління поліції залишилося без 40% особового складу. Лорткіпанідзе наголосив, що робив значні зусилля для поліпшення ситуації, втім вони не привели до істотного прогресу. На завершення свого звернення він заявив, що як громадянин України залишається на службі Української держави і верховного головнокомандуючого. Зазначимо, що тимчасово виконуючим обов’язки голови обласного управління Нацполіції став заступник Лорткіпанідзе, майор поліції Вадим Могила.

Одеський художній музей відзначив 117-річчя

117 років тому стараннями членів Одеського товариства витончених мистецтв, міської думи, меценатів та небайдужих одеситів був відкритий Міський музей витончених мистецтв. Щоб краще дізнатися якими для музею були ці роки, його співробітники підготували кілька проектів, що стосуються історії музею, його наповнення, взаємовідносин з відвідувачами.

Путівка в Єгипетвід житлового комплексу «Острова»

Житловий комплекс «Острова» по вулиці Марсельської — це не тільки комфорт, якість і демократичні ціни, а й приємні сюрпризи для інвесторів. 5 листопада ЖК Острови вже втретє провів унікальну акцію серед власників квартир — розіграш путівки в теплі країни на двох. Інвестори які придбали квартиру в жовтні отримали шанс відправитися в Єгипет в чотиризірковий готель. Після розіграшу путівки, відбулася ще одна традиційна акція — великий осінній суботник — «приведи сина» — посади дерево! ». Подробиці дізнаємося у наших кореспондентів.

Не забувайте слідкувати за новинами на нашому сайті glasweb.com. Наразі ж у мене все, до зустрічі.

 

Комментарии закрыты