Перша леді: петиція проти статусу

Бріжит Макрон — дружина президента Франції Еммануеля Макрона — не отримала новий офіційний статус після того, як тисячі французів підписали петицію проти надання їй статусу першої леді Франції. Щоправда у Єлисейському палаці запропонували видати «хартію прозорості» — документ, який буде містити кількість членів команди дружини французького президента, а також інформацію про кошти, які виділяються на її діяльність. Також хартія окреслить роль та діяльність пані Макрон. Зазначимо, що раніше 270 тисяч французів підписали петицію проти надання Бріжит Макрон статусу першої леді. У документі підписанти виступили проти виділення бюджетних коштів на офіційну посаду першої леді, створення якої під час своєї передвиборчої кампанії обіцяв Еммануель Макрон. Як зазначили активні громадяни Франції, у рамках руху влади до економії та «моралізації політики» виділення коштів на утримання дружини президента має особливе значення.

Незалежні держави: вільна торгівля послугами

З 9 по 11 серпня в Москві пройде засідання Робочої групи СНД з розробки проекту Угоди про вільну торгівлю послугами. Про це повідомляється на офіційному сайті Співдружності незалежних держав. Слід зазначити, що робота над проектом Угоди про вільну торгівлю послугами ведеться вже кілька років і має на меті розвиток положень Договору про зону вільної торгівлі, що набрав чинності в 2012 році. Нагадаємо, що Україна була на церемонії підписання Договору 18 жовтня 2011 року в Санкт-Петербурзі і навіть представила свій варіант проекту Угоди. Але, у зв’язку з політичною ситуацією, з 2014 року наша країна перестала брати участь в діяльності Співдружності, хоча формально продовжує бути її членом.

Позачергова сесія: громадський бюджет

В Одесі сьогодні відбулася позачергова сесія міської ради. На порядку денному лише одне питання: внесення змін до рішення міськради від 7 грудня 2016 «Про бюджет міста Одеси на 2017 рік».

Притулок «Веселка» — концтабір для тварин

Кілька місяців тому міську громадськість сколихнула новина про притулок «Веселка». За стінами одеського притулку з такою красивою назвою ховалася трагедія — господиня закладу брала до себе ніби то пристроїти тварин, прирікаючи їх на вірну загибель.

Комментарии закрыты