Позачергова сесія: громадський бюджет

В Одесі сьогодні відбулася позачергова сесія міської ради. На порядку денному лише одне питання: внесення змін до рішення міськради від 7 грудня 2016 «Про бюджет міста Одеси на 2017 рік».

Доступні ліки: реалізація програми

З 1 квітня нинішнього року в аптеках України стартувала програма «Доступні ліки». З її допомогою українці можуть безкоштовно або з невеликою доплатою отримати деякі медичні препарати. У список «Доступних ліків» увійшли препарати від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми і діабету II типу. У цьому переліку — 193 лікарських засоби. Одеса також взяла активну участь в даній програмі.

Урочисте відкриття: Всеукраїнські змагання

Спортивні заходи в Одесі не припиняються ніколи — особливо влітку. Так 8 серпня у всім відомому дитячому центрі «Молода гвардія» пройшло урочисте відкриття Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих змагань серед дітей та юнацтва «Олімпійська зміна».

Притулок «Веселка» — концтабір для тварин

Кілька місяців тому міську громадськість сколихнула новина про притулок «Веселка». За стінами одеського притулку з такою красивою назвою ховалася трагедія — господиня закладу брала до себе ніби то пристроїти тварин, прирікаючи їх на вірну загибель.

Комментарии закрыты