Нардепа Вадима Новинського притягнуть до відповідальності

Верховна Рада України дала згоду на притягнення народного депутата України Вадима Новинського до кримінальної відповідальності. Таке рішення підтримали 228 народних депутатів. Саме з питання щодо надання ГПУ права затримати і заарештувати народного депутата з фракції «Опозиційний блок» Вадима Новинського сьогодні вранці парламент відновив свою роботу. Генпрокурор в своєму виступі заявив, що слідство встановило причетність нардепа до виконання планів і доручень екс-президента Януковича та повідомив подробиці кримінального провадження стосовно депутата, обґрунтував необхідність притягнення його до відповідальності за статтями «пособництво» і «незаконне позбавлення волі або викрадення людини». У свою чергу сам нардеп, виступаючи з трибуни, в черговий раз заявив про свою невинність і підкреслив, що справа, фігурантом якої він є, має політичне та економічне підґрунтя.

Одеські судді обговорили питання застосування законодавства у сфері держреєстрації

Восьмого грудня на базі Одеського апеляційного суду відбувся круглий стіл, присвячений актуальним питанням застосування законодавства в сфері державної реєстрації. У заході взяли участь фахівці з загальної та адміністративної юрисдикції, які сподіваються, що такий формат зустрічі допоможе уникнути подальших незручностей та зайвих формальностей у цій сфері.

Матч року. В Одесі — посилені заходи безпеки

Одеська поліція вже розпочала посилене патрулювання. В місті готуються до групового раунду Ліги Європи між луганською «Зорею» і «Манчестер Юнайтед», який відбудеться сьогодні о 20-й годині на стадіоні «Чорноморець». Судячи із настроїв фанатів — буде жарко. В головному управління Нацполіції Одеської області повідомляють, що порядок на момент матчу охоронятимуть близько півтори тисячі правоохоронців, у тому числі з інших регіонів. Вболівальники заявили, що перед матчем пройдуться маршем вулицями міста до стадіону на підтримку «Червоних Дияволів». Цю зустріч вже назвали в Одесі матчем року і, відповідно, проводять посилені заходи безпеки.

Система захисту дітей. Майбутнє за деінституалізацією?

В Одеській області працює 39 інтернатів, в яких знаходяться 4107 дітей. З них тільки 25% сиріт, а решта мають батьків і потрапили до інтернатних закладів за заявою батьків. Сталося це, як зазначають співробітники благодійної організації «Надія і житло для дітей», тому що на території Одеської області, як і в інших регіонах, немає комплексного підходу в наданні інклюзивних послуг. Своє дослідження, що стосується системи захисту дітей, благодійна організація презентувала журналістам на зустрічі 7 грудня.

 

Комментарии закрыты