Вітаю. В ефірі флеш-новини. У студії для вас працює Олександра Дементьєва.

Мале престольне свято у Свято-Троїцькому соборі

8 листопада Православна Церква вшановує пам’ять святого великомученика Димитрія Солунського. У цей день один з найстаріших храмів нашого міста — Свято-Троїцький собор — відзначає своє мале престольне свято, адже північний боковий вівтар храму освячено на честь Солунського великомученика Димитрія.

В Одесі розшукується дівчина

Одесі розшукується неповнолітня Наталія Запеску 2002 р.н. Правоохоронці повідомляють, що про її місцезнаходження нічого не відомо з 5 листопада. На вигляд  дівчині 13-14 років, зріст 156 см, волосся  темне, худорлявої статури, ромської зовнішності, очі карі. Була одягнута: в куртку сірого кольору, джинси, кросівки без шнурків, в брудній шапці білого кольору з написом. Якщо вам щось відомо про місцезнаходження дитини, прохання звертатись до поліції, за телефонами 779-42-49, 779-42-07, 779-42-88, або за номером 102.

Кого одеситибачать губернатором?

Міхеїл Саакашвілі подав у відставку — одна з найбільш обговорюваних тем останніх днів. У Кабміні зазначають — документів на звільнення ще немає. Якщо вони поступлять, і якщо Саакашвілі не передумає, то уряд їх погодить, проте, згідно із законодавством, звільнення і призначення глав обласних державних адміністрацій — це прерогатива Президента України. Тож призначення нового голови Одеської облдержадміністрації — питання часу. А поки регіон без керівника, прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що готовий взяти ситуацію в області під особистий контроль. Хто ж може очолити вакантне місце і кого б хотіли бачити місцеві жителі? З цим питанням ми звернулися до одеситів. Втім, конкретні імена можливих кандидатів так і не прозвучали.

Порошенко про Саакашвілі: «Вирішив зайнятися політикою в Україні»

Президент Петро Порошенко пов’язує відставку губернатора Одеської області Михеїла Саакашвілі із політичними амбіціями останнього. Про це віз заявив у ході свого офіційного візиту до Словенії, відповідаючи на питання журналістів, повідомив у своєму Твіттері  пресс-секретар глави держави Святослав Цеголко. А саме, він написав: «Порошенко, відповідаючи на питання про Саакашвілі: після поразки на грузинських виборах дехто вирішив зайнятися політикою в Україні». Нагадаємо, про своє рішення піти у відставку Михеїл Саакашвілі заявив напередодні.

Петро Порошенко здійснив свій перший офіційний візит до Словенії

Президент України Петро Порошенко здійснив свій перший офіційний візит до Республіки Словенія на запрошення Президента країни Борута Пахора. Як повідомляє прес-служба глави держави, в рамках візиту сторони прийняли спільну декларацію про співробітництво країн. Документом визначаються пріоритетні напрями співробітництва – зокрема, у галузі безпеки з метою подолання і попередження нових викликів і загроз; поєднання необхідних зусиль задля припинення акту агресії Росії на Донбасі та відновлення суверенітету України на території Криму; розвиток міжпарламентського, секторального та регіонального співробітництва; подальше поглиблення зв’язків України та Словенії у культурно-гуманітарній сфері.

Вибори у США: американці голосують навіть із космосу

Погляди усього світу сьогодні прикуті до Сполучених Штатів. Американці обирають нового президента. Їх рішення, безперечно, позначиться на політичних процесах по свій земній кулі. Перша виборча дільниця була відкрита що опівночі у штаті Нью-Гемпшир. За місцевими законами у населених пунктах, де проживає менше 100 потенційних виборців, проголосувати можна вже вночі. Через те, що традиційно вибори у США проходять у вівторок, американці можуть голосувати достроково. Цього разу таким правом скористались понад 45 мільйонів людей – своєрідний рекорд. У перегонах беруть участь шість кандидатів, головні з них, звичайно, Хілларрі Клінтон та Дональд Трамп. Протягом усієї передвиборчої компанії демократка була попереду. Рейтерс говорить саме про її перемогу із 90-відсотковою імовірністю.

Цікаво, що голос американців чутно навіть з космосу. НАСА повідомила, що астронавт Шейн Кимброу, достроково проголосував на виборах президента, перебуваючи на Міжнародній космічній станції. Відповідне право американські космонавти отримали майже 20 років тому. Бюлетень Кімброу заповнив ще напередодні, правда, за кого в ньому стоїть галочка, невідомо. В одному з інтерв’ю астронавт назвав себе аполітичним, однак зазначив, що йому буде приємно і незвично потім говорити «я проголосував із космосу».

І це всі новини наразі. До нових зустрічей.

Комментарии закрыты