Володимир Гройсманвідвідав Одесу

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 8 вересня відвідав Одесу. З самого початку візиту прем’єр міністра, одесити і всі гості нашого міста отримали гарну новину — в Одесі нарешті побудують нову злітно-посадкову смугу. Подробиці візиту прем’єра до Одеси — дивіться далі.

Система ПДВ: жодного прояву корупції

Ну a ранок 8 вересня у прем’єр-міністра розпочався з години запитань до уряду. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відповідав на питання щодо роботи системи пдв. Він зазначив, що завданням уряду було забезпечити умови нормального ведення бізнесу в Україні — зокрема відшкодування ПДВ по прозорій системі, яка в решті решт була запроваджена.

Інфраструктурні проекти: розгляд фінансування через кредит

В Одеській мерії керівники виконавчих органів і депутати Одеської міської ради обговорили проект рішення «Про здійснення місцевого запозичення до бюджету міста Одеси в 2017 році», який планується винести на сесію Одеської міської ради 20 вересня. З подробицями зустрічі познайомить наш кореспондент.

Глава Кі Таво: кожен єврей — це діамант

У суботу 18 елула відзначається день народження Баал-Шем-Това, видатного знавця сокровенного вчення і праведника; засновника хасидського руху. Хасидизм стоїть на любові до євреїв і на усвідомленні важливості кожного єврея. Про Алтер ребе і тижневу главу Тори Кі таво — наш наступний сюжет.

Комментарии закрыты