За півроку одеський бюджет отримав майже 20 млн грн за оренду МАФів

За перше півріччя 2018 го року в бюджет Одеси надійшло 19 млн. 983 тис. грн.  в якості плати за договорами розміщення тимчасових споруд та вуличних елементів торгівлі. Що перевищує планові показники. Про це 2-го липня на апаратній нараді в мерії повідомив начальник управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів  Сергій Машьянов.  Також він зауважив, що за перші шість місяців 2018 року в Одесі реалізована ще одна комплексна схема розміщення об’єктів торгівлі та благоустрою території, демонтовано 580 незаконно встановлених тимчасових споруд і об’єктів стихійної торгівлі.  Для збільшення надходжень до міського бюджету треба заставити все місто кіосками. Єдиним виходом начальник управління назвав  підвищення орендної плати.  Зараз, за словами чиновника, вартість оренди одного квадратного метра твердого покриття в Одесі в рази менша, ніж в інших великих містах України.

В Одесі ремонтують ліфти

В Одесі продовжують модернізувати ліфтове господарство.  Так  на апаратній нараді розповіли про ремонт підйомників по вул.  Качалова, 31а та вул.  Святослава Ріхтера, 134. Профільні фахівці розповіли, що за даними адресами існують проблеми з роботою ліфтів. Мер міста зазначив, що термін експлуатації підйомника за адресою Святослава Ріхтера 134 продовжена до 2032 року, тому не повинно виникати жодних проблем з його роботою. Та доручив директору департаменту міського господарства після апаратної наради з’ясувати всі тонкощі роботи ліфтів з КП «Обленерго» та КП «Одесліфт».

Що одеситам відомо про медреформу?

В позитивному сенсі чи негативному, про медичну реформу в Україні говорять всі. Але чи розбираються в ній одесити? Про деталі медреформи та відношення до неї містян ми дізнались на вулицях Одеси.

У МОЗ розповіли про зміни у «первинці»

2 липня в Україні запрацювала фінансова частина медичної реформи «гроші йдуть за пацієнтом». Про це розповіла виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун та навела статистику реалізації реформи з дня її започаткування. Також,  до кінця року Міністерство охорони здоров’я планує запровадити в Україні електронний лікарняний лист. Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк. За його словами, міністерство у ході вирішення цього питання, зокрема, хоче досягти наступних цілей: зменшити кількість візитів пацієнта до лікаря і зменшити обсяг роботи лікаря при оформленні лікарняного. Також чиновники наголосили про ряд нових вимог які передбачені в новій медичній реформі, загалом вимоги стосуються сервісу громадян.

Погоджувальна рада в парламенті

Україна має дуже сильну підтримку з боку Сполучених Штатів Америки. Про це заявив спікер Верховної Ради Андрій Парубій, відкриваючи засідання погоджувальної ради в понеділок. Він нагадав, що минулого тижня перебував з робочим візитом у США, де мав зустріч зі спікером Палати Представників Конгресу США Полом Раяном.

Комментарии закрыты