«Ігри Нескорених»: Президент привітав членів Національної збірної

Президент Петро Порошенко привітав членів національної збірної команди – призерів ІІІ міжнародних спортивних змагань «Ігри Нескорених» у Торонто. Президент зауважив, що наступні «Ігри Нескорених» відбудуться в Сіднеї, але висловив переконання, що здобутки української команди цього року надихають на ініціативу з проведення майбутніх змагань в Україні.  За словами Президента, своїм прикладом українські військовослужбовці – учасники «Ігор Нескорених» демонструють кожному, що незважаючи на поранення, життя продовжується і можливі великі звершення.

Україна-Хорватія: посилення захисту інвестицій

Верховна Рада ратифікувала додатковий протокол до угоди між Урядом України та Урядом Республіки Хорватія про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Хорватія про сприяння та взаємний захист інвестицій. За відповідний законопроект проголосували 238 народних депутатів. Як зазначається у пояснювальній записці, ратифікація протоколу дозволить «удосконалити положення стосовно надання інвесторам обох держав режиму найбільшого сприяння і національного режиму щодо розпорядження інвестиціями та міжнародно визнаних процедур врегулювання інвестиційних спорів».

Угода з Туреччиною про міжнародні комбіновані перевезення

Ще одним рішенням парламентарі 4 жовтня ратифікували Угоду між урядами України та Турецької Республіки про міжнародні комбіновані перевезення, яка була укладена 4 листопада 2016 року. За прийняття відповідного законопроекту проголосувало 229 депутатів. Ця угода поширюється на міжнародні перевезення вантажів, що здійснюються залізничним, водним та автомобільним транспортом, зареєстрованим на території держави — учасниці угоди, між територіями держав — учасниць або транзитом через територію держав однієї або обох договірних сторін.

Продовження сесії Одеської міської ради

У середу, 4 жовтня, 19та сесія Одеської міської ради продовжила свою роботу, перерва в якій була оголошена 20 вересня поточного року.

Під час роботи сесія затвердила Положення про управління з питань взаємодії з органами самоорганізації населення Одеської міської ради в новій редакції. Щоправда, як зазначив Міський голова, більш конкретно це питання слід вирішувати вже з представниками так званих СОНів.

Мільярд гривень: місцеве запозичення

В рамках проектів рішень щодо бюджету та фінансів, попри серйозну дискусію, /затвердили здійснення місцевого запозичення до бюджету міста Одеси в 2017 році в розмірі 1 млрд гривень. За словами Міського голови, підготовка до прийняття такого рішення після деякого «затишшя взяття кредитів»  була дуже серйозна.

Робочі місця: хочу потрапити до ЄС

Знання декількох мов і постійне бажання займатися самоосвітою — два перші кроки для того щоб зацікавити роботодавців з Європейського Союзу. Сьогодні більшість випускників ВИШів мріють про переїзд і працевлаштуванні в Європі. Що для цього потрібно зробити розповіли в Одеському національному економічному університеті 3 жовтня. Якщо ви коли-небудь замислювалися над своїм майбутнім в Європейському союзі — наступний сюжет якраз вас зацікавить.

Комментарии закрыты