Два раунди боротьби зі снігом

«Подивіться, як в Одесі» — саме ця фраза є показником та оцінкою роботи міської влади. На цьому наголосив мер міста Геннадій Труханов, коментуючи наслідки затяжного снігопаду. Він підкреслив, що місто не розслабляється і уважно слідкує за прогнозами гідрометцентру — аби у разі необхідності забезпечити містянам комфортне та безпечне пересування Одесою. І зазначив: поки що впорались на відмінно. Очільник міста підкреслив, що вперше під час такої негоди міський транспорт працював в штатному режимі і одеситам не довелося йти додому пішки. Геннадій Труханов зазначив, що секрет дуже простий: міська влада вже влітку здогадувалась, що буде зима. А тому готувалась заздалегідь — і в технічному, і в особистому плані. В ході брифінгу очільнік міста зазначив , що сьогодні міська влада в першу чергу сприяє створенню відповідних умов праці для одеських комунальників — а цього року починається будівництво гуртожитку для працівників комунальної служби міста Одеси.

Туристична галузь Одеси

В Одесі за останній рік вдалося значно перевищити встановлені показники розвитку туризму.  Про це на апаратній нараді заявила директор департаменту культури та туризму Тетяна Маркова.  Так, за її словами, по місту встановили 20 табличок з QR-кодом, замість запланованих 6 табличок.  Також замість 3 нових карт-схем в місті наразі вже 5 таких об’єктів, збільшилася і кількість спеціальних екскурсій — замість запланованих 10 провели 15 екскурсій.   Ще місту вдалося отримати визнання від закордонної преси, наприклад, турецькі авіалінії включать Одесу у свою брошуру.  По Україні встановлено 123 сітілайти та борди зі словами «Хочу в Одесу».  Також в Одесу розраховують залучити іноземних туристів за рахунок реалізації нових проектів з облаштування міського середовища.

Одеса очікує майже 440 млн грн виплат по пільгам та субсидіям

В Одесі склалася важка ситуація з виплатою коштів по пільгах та субсидіях.  Як повідомила заступник директора департаменту фінансів міськради Ірина Жирова, місто на виплати повинно отримати 438,4 мільйона гривень субвенції.  Поки вдалося отримати тільки 207,2 мільйона гривень, при цьому кредиторська заборгованість по 2017 році склала 242,2 мільйона гривень і з минулого року залишилася заборгованість в 34,9 мільйона гривень. Також чиновниця зазначила, що всього з початку року в міську казну надійшов 1 мільярд 22,7 мільйона гривень, що склало більше 103%.  При цьому доходи загального фонду бюджету склали 972 мільйони гривень, що в 1,2 разів більше ніж у 2017 році.

Три народних художники України представили спільну виставку

В музеї західного та східного мистецтва урочисто відкрилась виставка трьох народних  художників України. Відомі одеські митці: живописці Микола Прокопенко і Анатолій Горбенко а також скульптор Олександр Токарєв представили публіці свої найкращі твори. Загалом  76 масштабних полотен живопису та дрібна пластика з бронзи і композиту. Експозиція, яка займає три виставкових зали музею, буде відкрита до 14 березня.

Комментарии закрыты